Samir Camdzic PREVARANT! - www.pecat.net

Pozdrav
Prije par dana sam ovde objavio da sam prevaren za 54 evra. Naravno gospodin se nije udostojio da se bar javi cak me je i blokirao :smile:


Odlucio sam da objavim fino par skrinova i u buduce (ne znamda li je clan foruma) ne treba poslovati sa ovom osobom.
Zove se Samir Čamdžič
OVO JE NJEGOV FACEBOOK:
https://www.facebook.com/samir.camdzic.58
Portal koji je u njegovom vlasništvu je www.pecat.net

Veliki pozdrav za njega, ne znaci mi nista tih 54 evra , ali neka se zapita vrijedi li to obraza :smiley:

Kontaktiraj paypal vjerujem da ce ti vratit novce pogotovo ako si njihov korisnik 2-3 godine ili duze :smile:

Imao sam tako slican slucaj pa su mi vratili novce

Ja kada god primim uplatu ona stoji under review 30 dana. Ako nije kasno traži refund.

To što tebi kaže completed ne znači da su mu pare Legle na račun. Nadam se da ćeš uspjeti vratiti novac.

Evo samo i ovde da napišem da ljudi vide da zapamte da ne nasedaju na ovog prevaranta.

Ja sam bio u suprotnoj poziciji, on je od mene trebao kupiti stranice. Navodno poslao lovu, slikao mi i poslao, ja mu dao admine par manjih stranica, a na par većih sam obezbedio page ownerom pa nije prevarant znao kako to da ukloni i onda ukrao samo ove 3 male stranice koje nisam ni koristio.

Eto da znate svi da ne nasedate, verovatno ide tako redom i vara ljude, dok ga ne bude neko našao i naplatio mu sve.

A tako ti je to na blkanu, ljudi ne placaju, varaju, opcenito treba biti oprezan i ne vjerovati nikome osim ako je osoba poznata tu na forumu.

1 Like

Tako je, još jedna lekcija. Treba maximalno proveriti osobu i ako postoji i najmanja sumnja obezbediti se 100% ili ne ulaziti u kupoprodaju.

Bilo ih je i na ovome forumu.

Amerikanci i Rusi toliko se kolju oko Balkana umjesto da nas fino njukicama počiste zajedno sa ovakvima