Samo indeksirani backlink je vazeci backlink?

Gradio sam letos web 2.0 sajtove sa linkom ka mom glavnom sajtu. Mislio sam da je Google pohvatao te backlinkove, ali ni dan-danas ih nije indeksirao. U cemu je stvar? Sada naprimer citam da backlink sa webs.com nikada ne moze ni biti indeksiran zbog DNS problema. Koje web 2.0 sajtove koristiti za backlinkove i kako ih ojacati, da li preko tier 2 linkova, ili je to zastarelo?

Iko? Ukratko - kako indeksirati backlink brzo, da li preko Twittera ili preko social bookmarkinga? Juce sam pustio jedan link na stumblupon, drugi na google plus, treci na pingler, pa cu da javim rezultate, ako ikoga zanima, naravno.

To sto ti radis je PBN, nekad se to zvalo pyramid link building, cycle link buiding ili ti ga bog zna kako vec. Sve osim PBN danas ne slajaka, a i 90% tih PBn ne sljaka jer su napravljeni aljkavo. Za pravi PBN trebas iamt love, cirka XXXX$

Ne trebas imati love toliko dosta ti za neki sitni pbn od 10-15 sajtova ti dosta oko 500€ da bas sve dobro sredis a mozes i jeftinije ako ces krpati.Iskreno preporucujem ti 2.0 webove za 1 tier a onda to sve s senuke ili nekim slicnim programom da polinkas u 2-3 tier i sve da pingas.
Uglavnom ako negdje zapne javi se imam iskustva s Pbn i tim nacinom seo izgradnje linkova.
Pozz

15 siteova 15 domena, 15 hosting paketa = 15 domena = 150$ + 15 hostinga po 5$ mjesecno= 75$ mjesecno= godisnje= 1125$

Eto toliko odprilike kosta jedan rpavi PBN. Naravno u cijeni nisu tekstovi koji moraju biti origigi naravno… Pa tu dodaj jos 20 tekstova po stranici = 300 tekstova * 5$= 1500$

Eto sad znas o cemu razgovaraju oni na blackhat forumima i sto se podrazumjeva po PBN. neki off the table software koji se isto koristi u tom svijetu kosta 1000$.

Eto to su cifre, sve ovo ostalo sto radis a nije ove kvalitete prije ili poslije ce bacit penalty na site kojeg mozes odna bacit u kos.

tako da, mozes uloziti 500 eura i anpraviti to onak kak se to ne radi, ali si abcio 500 eura u vazduh.

Ja po 50€ sam napravio sajtove pa dobro tekstvo i to sam sredis nisam ja sve to racunao sam samo hosting+domene

dadaas malo ti losa ta racunica. Mene hosting i domena izadje oko 30 $ godisnje. 30x15=450 $ . Ne znam di si navukao 1125 $ ?!

Ok, ma nisam vec na tim sharedhostingima dugo. Racunao sam 5$ jer mi se cini da iam toliko kod godaddya.

Ne, nije PBN, zato sto su web 2.0 besplatne platforme, wordpress.com, blogger.com, weebly.com, pen.io i slicno. Gradim ih rucno, bez linkanja izmedju njih. Pored web 2.0, koristim doc sharing sajtove, video sharing sajtove, drustvene mreze…Kako vi gradite linkove?

a koliko je dobar backlink unutar PBN-a ako npr… ti sada napraviš 10 stranica, sve stranice su nove i nemaju neku posjetu.

Pa dobar je uvijek,
Inace ako znate pbn dobro napraviti onda odmah ce imati vrijednost
PS:za to se uzimaju expired domene obicno :wink:

expiried domene kakve ?
jer ima svakakvih.

hvala

Da, uglavnom se kupuju expired domene, ali se proveravaju PA, DA, i ostali parametri…To je neka druga prica :slight_smile:
Mene samo zanima kako vi gradite linkove i kako najlakse indeksirati backlink? :smiley:

Imam placeni servis gdje samo stavim linkove backlinkova i on indeksira

koji se zove :smiley:

http://onehourindexing.co/Account

Da li se moze pretplatiti na samo jedan mesec? Bas sam submitovao jedan free link pa da vidim da li ce ga indeksirati :slight_smile:

Typically it takes 1-2 hours to get your link indexed, but it could take up to 3 days.

Tako kažu pa da vidimo :wink:

http://www.linkcentaur.com/

1 Like

Ja pretplatio na 1mj i onda prekinuo to je sam imao bas dosta linkova da indexiram :smiley: inace ovaj free mislim po 50 dnevno isto da nebi trebao biti los