Samsung Monitori

Da pokrenem jos jednu kontroverznu temu jer ove zadnje nisu bile dovoljno kontroverzne.

Naime imam 2, odnosno imao sam 2 monitora marke Samsung, prvi je krepao bas kad je istekla garancija drugi je proradio malo duze. Mozda sam nesretan ili sto, ali nikada vise Samsung, niti TV, niti monitor niti pa bilo sto drugo, jer mislim da se tu radi o manipulacijama da se stavljaju preslabi djelovi koji drrze bas koliko i garancija.

Da opisem, da imam osim ta dva samsunga koja su riknula Phillips monitor, 2 LG monitora i 2 AOC monitora. I ovi LG imaju duze staza od ovih Samsunga i jos rade, eto toliko. Pa ako tko ima slicna iskustva s Samsungom nek napise. Ajd da mi j ejdan Samsung riknuo, ali 2…

Frendu je riknuo Samsung monitor, svekrvi od sestre Samsung TV, i jos jednom frendu Samsung monitor. Rikavaju zato jer u plocu sa napajanjem stavljaju shrot dijelove, koji riknu vrlo brzo nakon isteka garancije, tj. nakon dvije godine. Od Samsunga nikad ne bi nista uzeo, ni mobitel, ni monitor, ni klimu niti nesto drugo. Quadro je kvalitetniji 5 puta.

Bas mi je drago da si to potvrdio jer sam mislio da sam ja ovdje izuzetak. Meni je odmah zasmrdjelo da se radi o losoj kvaliteti, a Samsung je razvikan brand i imaju sjajne mobitele, barem po featuresima i svemu, ali ako su i mobiteli takvi onda se to ne isplati uzeti.

Koliko znam od mainstream mobitela se bore Samsung i Iphone? Pa si mislim ako je ovaj Samsung tako los pa kakva je to onda konkurencija.

To je samo hype da se bore Samsung mobiteli i iPhone. Postoje kineski brand mobiteli koji su pet puta bolji i od jednog i od drugog, a kostaju triput manje.

Da znadem to, imam i ja kineski mobitel, ali ovako na televiziji po reklama se vrte samo ti iphonei i samsungi, pa ako je samsung toliko los neznam koliko je ond aiphone dobar

Sto se tice mobitela, Samsunga sam stvarno puno promijenio i nikada nisam imao problema. Za monitore po mom iskustvu mogu preporuciti ASUS LEDove jer su mi se pravo dobro pokazali, a i cijene govore svoje. Sto se tice TV vjerujem samo Sonyu i recimo Panasonicu dok je proizvodio plazme.

Samsung mi je nekad prije kao CRT monitor radio ok, ali njihov DVD citac mi se pokvario vrlo brzo i ne bih ga nikome preporucio dok recimo LG ima dobre citace i kao PC komponenta i kao uredjaj za kucno kino.

To je moje iskustvo, pa ako ti moze biti od pomoci.

Ja imam samsung 2433LW od 2011 i nisam imao nikakvih problema

Zamisli da kupis ovo:

Pa rikne nakon 2 godine garancije, lol

Ej, samo da javim imam i ja jedan 24B150 Samsung, neznam kako mi je taj monitor promaknuo, imam vise monitora i sad vidim da imam jos jedan Samsung koji jos radi, ali taj je jos pod garancijom, nisam bas sretans to ga imam jer vec sad se znojim da bi mogao riknuti za par mjeseci kad mu garancija istekne. Javim ovdje ako rikne. (no netreba znaciti, nece svi Samsung monitori sad riknuti nakon isteka garancije, po statistici meni ovaj sad treci samsung nebi smio riknuti jer to bi onda znacilo da je samsung srot nad srotevima, al ipak mislim da nisu tako veliki srot.)

Imam samsung jedan monitor, bio je top line kada je kupljen Samsung T240

Bilo je problema, koji su se ispostavili da su do kablova.

Slika i monitor, je sada nekih 6-7 godina.

1920x1200 , boje u igrama i slilno fantastično.
Naravno nije kao moj novi IPS, ali ovaj je potrajao i traje još.

tako da ako si uzep neki jefitniji model tada ne čudim se. Kad je kupljen bio je cca nešto ispod 3 tisuće.
Moram reći skroz zadovoljan.

Igrom slucaja imam i monitor, i 2 tv-a, i mobitel samsungov, sve uredno radi bez problema. Kazem igrom slucaja jer nisam nikakav fanboy ili ciljano kupovao samsung, samo se u datom momentu pokazao best buy za monitor i tv, a mobitel je slucajno tu. Elektronika rikne, nema tu nista zanimljivo. A anogdotalne price “meni je riknilo, to je najgora firma na svitu” su samo anegdotalne price. Riknio mi je i apple hardware, i intel, i asus, i hp, i xiaomi, i acer, i nebrojeno drugih proizvođaca; shit happens. Da bi ocijenio kvalitetu necega treba ipak malo veci uzorak od pokojeg forumasa; elektronika se distribuira milijunima.

1 Like

Da slazem se, ali kada ti riknu dva monitora odmah nakon garancije i to od iste marke onda mi to daje crveno svjetlo, a i znas onu, “Fool me once, shame on you; fool me twice, shame on me.”

Samo kod mene je jos jedan Samsung… Ako ovako nastave mogo bi bit bez monitora zacas.