Savjet: Gdje se mogu kupiti FB stranice?

Ima li itko iskustva sa kupovinom FB stranica?
Zanima me postoji li sajt na kojem se ciljano vrsi ponuda/razmjena/prodaja?
CIljam iskljucivo na USA trziste.

Ne postoji takav site Simone. :no_entry_sign:
I to jednostavno zato jer se to protivi FB TOS-u, a takve aktivnosti se protive i našem pravilniku,
https://wmforum.geek.hr/faq tako da savjetujem to svakako imati na umu. :blush: :o:

Postoji, Swapd.co. I Instagram profili i slične stvari.

Glesam ovaj site i ne vjerujem. Koliki je ovdje postotak prevara? :sweat_smile:

koliko vidim poljski sajt, ne uliva povjerenje :smiley:

@antonio @korisnik9758789 ja vam licno garantujem za taj sajt. Koristim ga vec 2 godine ja mislim, imam VIP status tamo. Niste ni svesni kakve se sve transakcije tamo obavljaju. Za mnogo jake pare su prodavane stranice tamo. Da ne lupam cifre, ali ako me secanje sluzi cena je isla i na 100k.

4 Likeova

Meni nije jasno zašto netko prodaje takvu moć za tako malo novaca. Ako imaš Fb stranicu koja ti omogućuje milijune posjeta na web stranici, zašto je prodaješ za 100 000$?!
Pa od toga se može napraviti posao da ti ta cifra bude smiješna. Naravno, treba raditi web shop, jer jedino tu su stvarno velike provizije i najveća je iskoristivost posjetitelja (po mom mišljenju).

Npr. vidim ovog jednog lika koji prodaje milijune fanova na “Humor” stranicama. Pa od toga se može napraviti… ne znaš kako da se izrazim :smiley: haha

Gresis, te humor stranice itekako donose novac ukoliko se nadje pravi model monetizacije. Npr Ad Break funny video snimci tu prave brdo para itd.

Ljudi prodaju stranice jer jednostavno nece vise tu da ulazu npr. nepredvidiv je to biznis. Generalno svaki je nepredvidiv ali FB je broj 1. tu. Evo ja sa drugarom radim AdBreak, u junu smo imali 3k za mesec, a sad za dva meseca 170$, FB nam ubio reach skroz naskroz… Skoro sam bio podelio stranicu od Nutele koja ima cini mi se 30 mil fanova a po objavi tek nesto oko 10tak lajkova. A znas li ti kolike pare su oni spizdili da dodju do 30mil fanova…

1 Like

FB je postao nenormalno nepredvidiv, da ne upotrijebim drugu rijec.
Od reacha pa do placenih oglasa, svi kukaju. Dok se oglasima moze doskociti sa vise racuna, reach zasad nema lijeka.
Sto je najgore, doslovce stampaju novce, tako da nemaju ikakvog motiva bilo sto mijenjati.

Swapd je najuvjerljivija stranica vezano uz trgovanje profilima. Imaju i svoj Escrow i sami vrše kao posrednici procjenu kvalitete stranica/profila.

1 Like

Koliko vidim zemlje Balkana ne mogu izvrsiti monetizaciju na Ad break, je li postoji neki trik ili u cemu je fazon da se monetizuju Balkanske stranice ?

trebaš imati admina te stranice koji živi u državi sa popisa podržanih ili

probati ovo: https://swapd.co/t/how-to-start-earning-from-adbreaks-for-non-supported-countries/103718/18

Treba ganjati druge društvene mreže, facebook je postao blago rečeno ‘‘katastrofa’’, evo pinterest npr. obećava… U mene kolega tuče preko adsensa 6-7.000e mjesečno zahvaljujući ovoj društvenoj mreži…

niša? …

Zdravlje, zdrav život… Njemačka publika…

joj tito dragi, odoh sad napravit 10 seo sajtova kanim se pola godine … hvala na ideji :smiley: