Savjet o rastu FB stranice

Pozdrav svima prije svega sretni praznici, novi sam u svijetu reklama i internet zarade opcenito pa bi zelio da znam i ako bi neko podijelio savjet o rastu FB stranice imam svoju stranicu o receptima svi postovi su originalni i zbog posla stalnog imam vremena da jedan otkucam dnevno ali mi je engagements jako los pri tome i posjeta stranici uskoro cu aktivirati i instagram i i druge mreze,pa eto ako ima i ko savjet bio bi zahvalan.

Naslovi bi mogli biti to se zove valjda “catchy”, jelo za 1 e, jelo za 5 min, brzo spremite u Korona vremenu… poziv na akciju, tajni recepti , tajne kuvara ako se uradi share…

Komentarisanje na slicnim grupama, sa zanimljivim opservacijama date teme, otvoriti subredit, youtube kanal gde bi textualno prepisao sa fb, ne trazi hleba a neki su potencijalni signali…

Ima dosta stvari, moja preporuka je nekoliko knjiga sa Amazona na temu pisanja naslova i ukljucivanja korisnika na akciju

1 Like

Pravi videozapise za te recepte, ne moraš da snimas kako pravis to, nego samo tekst.

Hvala vam na odgovoru evo upravo gledam da kupim knjigu na amazonu, a kako mislis almire videozapis kao samo slike i postupak?

Da, samo tekst i slike. Stavis rezoluciju da je kvadrat, npr. 720x720. Dužina neka bude 1+ minuta ili još bolje 3+. Muziku koju smiješ koristiti imas u business.facebook.com.

Koliko imaš lajkova na stranici?

Pozdrav, vlasnik sam 30ak fb stranica i mozda 10 fb grupa i reci cu ti da grupe donose mnogo, mnogo bolje rezultate nego fb stranice. Ne kazem da ne treba imati fb stranice, daju odredjenu dozu ozbiljnosti pluginu ali nama je cilj za 2021 godinu defintivno da sto vise fanova prebaicmo u grupe. Primjera radi, za jedan brend imamo fb page sa 6k falovra, svi su organic, dakle niko ih nije tjerao da budu fanovi niti smo zvali i kupovali, jednostavno brend je toliko jak lokalno da su ljudi lajkali. Nedavno smo napravili i fb grupu vezanu za ovu stranicu, ima 500 clanova. Vise ljudi iz grupe ode na svaki clanak koji sheramo nego s fb stranice, i to mnogo vise. Ovja primjer se moze primjeniti na gotovo sve nase fb stranice i grupe. Sad bu radije kupio dobru fb grupu sa 30k clanova nego fb page sa 300k falovera.

1 Like

Ok probat cu imam 4000 lajkova kupio sam knjigu isto o social media marketingu pa eto otpoceo sam i sa tim.