Savjet za webshop u Joomli [bez karticnog placanja i sl.]

Pff… neam pojma kak da opce pitanje postavim posto od same pomisli na webshop mi se u glavi vrti; ktome jos jer jos nikad nisam radio bilo kakav jel pa…

Amo ovako, ukratko:

1. Mora bit na joomli znaci (znam ja da bi mi sad preporucili magento i sl. al jbg. tako je kako je)

2. Webshop bi bio na hrvatskom i eng. jeziku te bi trebao sadrzavati oko 100-injak proizvoda, svaki sa slikom, opisom…

3. Morao bi imati onaj klasicni sistem ubacivanja proizvoda u kosaricu te na kraju zavrsetak kupovine, znaci klasika.

4. E sad, placanje bi se vrsilo prilikom preuzimanja proizvoda, znaci pouzecem pa netrebam nikakve sheme sa kreditnim karticama i sl. znaci ono, ovaj naruci, meni stigne obavijest sa podatcima i to je to.

Sad me zanima, sta bi vi na mom mjestu? Koju komponentu ili ekstenziju instalirali na isu vrjednu proucavanja a da je free i nije previse komplicirana za koristenje?

Znaš li da preko 20% pošiljki koje se plaćaju pouzećem u Hr nikada ne budu preuzete / naplaćene?

Nije ni čudo da nigdje na svijetu, osim na balkanu, tako više nitko ne posluje…

@orca: ako je za J! 1.5 onda definitivno Virtuemart jer za njega imaš najviše tutorijala, tema, dodataka…

@vbunjevac: imaš li neki izvor te statistike?

Statistika je napravljena na 15 internetskih trgovina u Hr s kojima radim / surađujem…

Najpametnije je za plaćanje poslati ponudu na mejl i kad lova sidne na žiro, šalješ robu.