SEO - lose indeksirani opisi stranica

Evo ovako, da ne bih ostavljao link sajta jer tematika nije legalna kod nas, pa da ne napravim problem forumu, ostavicu primer mog problema.
Sajt nije imao ni osnovnu optimizaciju, imao je meta title,description i keyword ali nije bilo uneseno nista.

Pocetna | www .nekisajt . com
Dobrodosli na nasu pocetnu stranu

Narucivanje | www .nekisajt . com
Preko naseg sajta mozete naruciti vase proizvode

Kontakt | www. nekisajt . com
Kontaktirajte nas za sve informacije.

Ovakve podatke sam uneo u svaku html stranicu, i kad otvorim sajt pa idem na CTRL+U tako mi i ispisuje.
Medjutim, google ga je indeksirao ovako

Pocetna | www. nekisajt.com
Dobrodosli na nasu pocetnu stranu

Narucivanje | www. nekisajt.com
Dobrodosli na nasu pocetnu stranu

Kontakt | www. nekisajt.com
Neki tekst koji je google random povukao sa te stranice

Takodje, jedna stranica se po difoltu zvala Lorem Ipsum, njeno ime sam promenio ali se na google nista nije reflektovalo.
Ima li neko ideju?

Treba vremena da google pohvata sve izmjene. Mozes rucno Crawlati sve stranice da bi ubrzao proces, imas u Search Console (webmaster tools) opciju Crawl as Google…

za index.html mi je povukao promenu jos pre 10-ak dana,ali za ostale stranica i dalje sve isto stoji.

Meta description Google upotrebi samo, ako smatra da je relvantan - ako nije naparavi svoj. Obično napravi svoje, kad se u meta description upotrebljavajo previše prodajne ili agresivne rijeci. Najbolje je, da je dužina meta description blizu maximalne dužine - 160 znakova.

Description sam i pravio koristeci reci sa te strane, ne verujem da je zbog toga.
Vidim na primer da mi za jednu stranicu ispisuje naziv LOREM IPSUM, iako sam pre 2 meseca promenio.