Seo optimizacija - posao

Pozdrav ekipa, novi sam na ovom forumu iako ga pratim već godinama.Odlučio sam se registrirati jer mi treba osoba koja je dovoljna kompetentna da provodi SEO optimizaciju za stranicu.

Imam nešto ušteđevine i odlučio sam dio investirati u izradu stranice, pa “kud puklo da puklo”.
Ja bih programirao i dizajnirao stranicu, a sve ponude sa dokazima vašeg rada mi možete poslati na PM.
Voljan sam platiti i više od konkurencije za kvalitetan SEO.

Ja se ne nudim da ti radim SEO jer nemam ni volje ni vremena za to, ali ti mogu dati kratki savjet. Razmisli o domeni koju ćeš koristiti jer ti može znatno pojeftiniti i olakšati SEO. Pusti priče da domena nije bitna jer su to gluposti.

Ako imaš volje i vremena pročitaj tekst o, između ostalog, značaju domene za SEO
(možda će trebati 10-20 sekundi da se učita, ali otvoriti će se)
Posebno obrati pažnju na dio ispod podnaslova “Razumijevanje značaja domene i SEO-a”, a pogotovo primjer sa pretragom za “oglasnik” koji je mali case study.

Ako pokrećeš neki ozbiljan projekat i imaš ozbiljan budžet onda si možda možeš priuštiti i ozbiljnu domenu. Jeftinije ti je kupiti pravu exact match domenu koja može biti i brand za recimo $10,000, nego uzeti smeće za $10 uz koju ćeš morati potrošiti $20,000 na SEO da budeš prvi na Googleu.

Mogu ti pomoći jeftinije kupiti kvalitetnu domenu.