Seo optimizacija potrebna!

Pozdrav

Prije par noci sam se dao u duboko isitavanje ovog foruma i naletio sam na lika koji je vrsio seo optimizaicju i ovde se preporucuje, ali zbog silnog sadrzaja u glavi ne mogu da se sjetim kako se zove :zub:. Ukoliko je moguce da napise te nick!

Isto tako naisao sam na ime lika koji vrsi ubacivanje lajkova za facebook grupe. Nick i od toga bi mi treba!

Hvala i idem po malo :crveni-kr :zub:

Za seo smo nedavno hvalili clana profitlista,vjekoslav,

DavidVictor

Za lika za lajkove mislim da moš pronać’ na strani dobri i loši trgovci, gdje se spominje neki lik da je efikasno riješio takav ‘problem’ :slight_smile:

Za Facebook definitivno ovaj član ->
http://webmajstori.net/forum/member.php?u=18516

Pouzdanijeg nema :slight_smile:

[quote=“APazinjan”]Za Facebook definitivno ovaj član ->
http://webmajstori.net/forum/member.php?u=18516

Pouzdanijeg nema :)[/quote]

Upravo taj! :wink:
HVala :slight_smile:

Za Facebook Daemien je sjajan i pouzdan decko, svaka cast. Takodje sam saradjivao i sa clanom sax, isto dobar.

A za SEO - pa zna se, taj sam :smiley:

[quote=“DavidVictor”]Za Facebook Daemien je sjajan i pouzdan decko, svaka cast. Takodje sam saradjivao i sa clanom sax, isto dobar.

A za SEO - pa zna se, taj sam :D[/quote]

Tako je, gosp. DavidVictor zna svoj posao :slight_smile:

Ni Bruno nije loš :slight_smile:

Preporucujem DavidVictor

Da DavidVictor zna svoj posao, izoptimizirao bi sam sebi web za keyword “SEO optimizacija” koji si je stavio u anchor potpisa na ovom forumu.
Unatoc tome, ako guglamo “SEO optimizacija” na google.hr, njegov web seousluge.com mozemo naci negdje na 30+
A tamo se nalazi jer je blesavo u title i description postavio rijec “optimizacija” bez da tu istu rijec barem jednom spomene u nekom od naslova, tekstu ili tagu fotki na url-u stranice na koju linka.
Njemu definitivno nebih dozvolio da mi optimizira web.

[color="#008000"]-- sukladno novim pravilima foruma prema kojima pružanje usluga vezanih uz prikupljanje FB likeova nisu dopuštena, tvoja poruka je obrisana
[/color]

http://www.webmajstori.net/forum/showthread.php?t=36207

CreatifCode

[quote=“posluzitelj”]Da DavidVictor zna svoj posao, izoptimizirao bi sam sebi web za keyword “SEO optimizacija” koji si je stavio u anchor potpisa na ovom forumu.
Unatoc tome, ako guglamo “SEO optimizacija” na google.hr, njegov web seousluge.com mozemo naci negdje na 30+
A tamo se nalazi jer je blesavo u title i description postavio rijec “optimizacija” bez da tu istu rijec barem jednom spomene u nekom od naslova, tekstu ili tagu fotki na url-u stranice na koju linka.
Njemu definitivno nebih dozvolio da mi optimizira web.[/quote]

Alo sine, sajt je otvoren tek pre mesec dana i da si malo bolje pogledao sajt je za sprsko trziste i klijente a ne hrvatsko, tako da lagano odskakutaj od mene, paljba :wink:

Nisam koristio njegove usluge tako da ga ne mogu iz prve ruke ni hvaliti ni pljuvati.

Ali, što se tiče pozicije na googleu, na google.rs njegov sajt je na 5 mjestu za “SEO optimizacija”.
Provjeri:
http://www.google.rs/search?q=SEO%20optimizacija&hl=sr&pws=0&ncr=1

Nije loše za sajt star mjesec dana i za tako kompetitivni keyword.

[quote=“gambo”]Nisam koristio njegove usluge tako da ga ne mogu iz prve ruke ni hvaliti ni pljuvati.

Ali, što se tiče pozicije na googleu, na google.rs njegov sajt je na 5 mjestu za “SEO optimizacija”.
Provjeri:
http://www.google.rs/search?q=SEO%20optimizacija&hl=sr&pws=0&ncr=1

Nije loše za sajt star mjesec dana i za tako kompetitivni keyword.[/quote]

Upravo tako gambo. Ali sta da se radi, neki ljudi ocigledno nemaju pametnija posla nego da zabadaju nos tamo gde im nije mesto :wink:

DavidVictor zna svoj posao, provjereno!

Pa sad niste bas se pokazali. Preporucujete, a zasto preporucujete? Jer je ta i ta osoba dovela moj site s pozicije a na poziciju b i to ovom metodom.

Da je i jedna osoba koja preporucuje napisala u ovom obliku vrlo vjerojatno bi kontaktirao preporucenog, no ovako mi ovo izgleda ko ponzi shema.

Offtopic:
nove stranice imaju odredjeni kredit kod googlea.
seo optimizacija nije uopce teski keyword za outrankanje na .rs jer ak sam dobro vidio .blogspot se nalazi na 10tom mjestu.

Majstore, nemoj se ljutiti…ponavljam…linkas sa anchorom “SEO optimizacija” na url koji nigdje ne spominje rijec “optimizacija”.
Google nije budala pa ne povezuje tvoj web sa keywordom “optimizacija”" jer na svom webu nisi nigdje spomenuo tu rijec i tu pusis na SERPU
Da nisi toliko ponosan koliko jesi, postavio bi u headere, text i tagove na fotkama rijec “optimizacija” i za nekoliko dana bio puno bolje pozicioniran za taj keyword u kombinaciji sa “SEO”.
Pa ponavljam…nebih ja tebi dozvolio optimiziranje icega.
Takodjer, Gambo me zaskocio svojim komentarom.
Veli da nije koristio tvoje usluge pa nemoze komentirati kvalitetu tvoje ponude. Smijesno :slight_smile:

[quote=“posluzitelj”]Majstore, nemoj se ljutiti…ponavljam…linkas sa anchorom “SEO optimizacija” na url koji nigdje ne spominje rijec “optimizacija”.
Google nije budala pa ne povezuje tvoj web sa keywordom “optimizacija”" jer na svom webu nisi nigdje spomenuo tu rijec i tu pusis na SERPU
Da nisi toliko ponosan koliko jesi, postavio bi u headere, text i tagove na fotkama rijec “optimizacija” i za nekoliko dana bio puno bolje pozicioniran za taj keyword u kombinaciji sa “SEO”.
Pa ponavljam…nebih ja tebi dozvolio optimiziranje icega.
Takodjer, Gambo me zaskocio svojim komentarom.
Veli da nije koristio tvoje usluge pa nemoze komentirati kvalitetu tvoje ponude. Smijesno :)[/quote]

Sine ne znam samo sta je tvoj problem, niti me zanima, radim svoj posao jako uspesno, imam puno uspesnih sajtova i klijenata i ne zanima me misljenje ljudi poput tebe niti cu vise gledati i citati tvoje komentare. Mene tvoj rad ne zanima, a vidim da je tebi moj itekako interesantan, iako naravno to predstavljas u negativnom kontextu, da znas koje sve sajtove drzim i radim ne bi tako pricao, ali iskreno zabole me da se ja nekome dokazujem, odavno sam prosao tu fazu.

Ti radi kako mislis da treba, ja radim kako radim i itekako znam sta radim i zadovoljan sam, i to je to.

Bye bye.

Ok…vidim ja, ne kapiraš ti o čemu ja tebi pričam :wink: