Seo tools group buy

Pozdrav. Jel netko kupovao seo alate preko ove stranice http://groupbuyseotools.in/majestic-aherfs-semrush-moz/ . Paket alata mi taman odgovara i dobra je cijena ali me malo strah kupovat preko te stranice jer mozda je neki scam… pa ako ima netko iskustva s tom stranicom? Ili ako imate za preporuciti neki drugi group seo buy.

ima dosta tih stranica za seo alate group buy, vjerovatno nije scam… uostalom imas chargeback na paypal-u sta se brines u 99% slucaja ces dobiti nazad novac ako te zeznu, samo zaprijetis da ces nazvati banku i vracaju odma…
samo ja izbjegavam taj group buy jer ti svako moze gledati kakve si strance provjeravao, sta si istrazivao itd mozda vas 15-20 koristi iste accounte… bolje ti je da uzmes ako imas neke prijatelje pa platite na 3 djela, i dovoljan ti je ahrefs za sve po meni je najaci alat sto postoji. mozes i da besplatno koristis ahrefs 14 dana free trial samo registruj novi mail na yandex.com ili negdje drugo, pretplati se na ahrefs i kad bude pred kraj iskljuci subscription na paypal :slight_smile:

Ahrefs mi i je najbitniji. Ova stranica ima za 6$ Ahrefs. A nazalost nemam nikakve prijatelje koji se bave sa SEO pa da bi dijelili pretplatu :smiley: A i opet bi mi bilo previse para i da se dijeli na 3 dijela jer ipak Ahrefs kosta par stotina dolara. Jedino me brine za ovu stranicu da mi, ako je scam, ne bi nekako podatke od kreditne kartice mogli zlouporabit. Al pretpostavljam da je nemoguce kad se placa preko Paypala.

naveo sam ti gore kako ces koristiti ahrefs besplatno po 14 dana, tako ja i prijatelj jedan vec 2 godine koristimo ahrefs… da moram platit $200 mjesecno platio bi jer nema jaceg seo alata ali kad vec moze ovako sto da ne… :slight_smile:

ma jok ne mogu ti oni zlouporabit karticu nit oni vide to… ti placas preko paypal-a ne ostavljas njima nikakve podatke. kako god ti hoces, po meni ti je bolje free trial po 14 dana nego djeliti account sa 15-20 indijanaca nekih :slight_smile:

Cudno da ne skuze da ista osoba koristi free trial kad je uvijek spojeno na isti Paypal. Budem probala tako pa ako mi dosadi radit nove mailove cu platit ovima tih 6$ :smiley:

da ne otvaram novu temu, da li ima ikakva povoljnija opcija od flikover a da je otprilike sličnog kvaliteta, i da se ne mora plaćati tri mjeseca unaprijed no da ide mjesečno?