Shift Magazine Theme //TF projekt

Radim na WP temi za ThemeForest pa me zanima što mislite. Osim preselected paleta boja (kombinacija dvije boje), moguće je napraviti vlastitu paletu u endless količinama, izgraditi vlastite pageve putem pagebuildera, site je responsive i optimiziran za dodavanje oglasa na stranama (300px main sidebar, 160px secondary) itd…

Uglavnom, mišljenja?
http://demo.markicdesigns.com/shift/

Shift logo mi neodoljivo baca na shift conference logo. Isti naziv, a ista boja.

Menu mi je manjkav. Zapravo cili header izgleda nedovrseno.
Drugo, excerpti na slikama ce sigurno bit necitljivi, ovisno kakva je slika u pozadini, dok se ne hoveraju. Ovaj opacity mi bas ne lezi.
Trece, mobilna verzija ima 4 reda nekakvih “headera”. Mobilni real estate je skup, i osobno ne bi trpio vise od jednog “reda”, eventualno dva, ako postoji vise menu-a koji su nuzni za funkcionalnost sajta.

Disklejmer: Ovo govorin ne ko dizajner, nego potencijalni kupac. Navedeno je cisto subjektivni dojam.

Eto, sritno.

1 Like

Hvala na komentaru : )

Shift logo mi neodoljivo baca na shift conference logo. Isti naziv, a ista boja.

Prvi puta vidim, vidjet ću što mogu napraviti. Eventualno ako nisam potsvjesno snimio logo. Već sam davao ekipi na fiverru da mi dizajniraju, ali nisu se iskazali…

Menu mi je manjkav. Zapravo cili header izgleda nedovrseno. 

Postoji nekoliko opcija za header => login, search, ad… No uglavnom sam oponašao druge stranice u ovom dijelu jer je dosta teško eksperimentirati kad ne znaš što krajnji korisnik zapravo treba.

Drugo, excerpti na slikama ce sigurno bit necitljivi, ovisno kakva je slika u pozadini, dok se ne hoveraju. Ovaj opacity mi bas ne lezi.

Nije mi ni cilj da budu vidljivi dok se ne napravi hover, ne želim previše informacija odjednom. Možda ih malo više pojačam. A Opacity je subjektivna stvar, meni više leži nego full vidljivost…

Trece, mobilna verzija ima 4 reda nekakvih “headera”. Mobilni real estate je skup, i osobno ne bi trpio vise od jednog “reda”, eventualno dva, ako postoji vise menu-a koji su nuzni za funkcionalnost sajta.

Mogao bi neke stvari promijeniti, smanjiti nepotrebne dijelove, ali to je način na koji premium magazine theme funkcioniraju pa ne želim tu odskakati od standarda. Header mi je lagano trn u oku, ali sam u rangu s konkurencijom…

Nisam stručan, ali se meni tema sviđa jako
Edit: gledam sa mobitela

1 Like

meni tema izgleda vrhunski. jedino šta fali je možda rating opcija za recenzije.

Iskreno, razmišljao sam o tome. Čak sam mislio za $100 uzeti neku extended licencu sa TF-a, ali to mi je previsok trošak uzevši u obzir da mi ne moraju priznati themu. Ali bi mogao napraviti barem support sad za nekoliko pluginova, pa nek korisnici biraju…

Tnx :slight_smile:

Ako imaš već radova na TF stavi link na svoj profil da te pratim ili mi pošalji u poruci. Super tema.

Tnx, imao sam 2 rada, ali nisu prošla, prvi je hard rejected (s razlogom), a drugi je soft rejected i ne mogu ga progurati da ga publishaju…

1 Like