Shopify pomoć oko podizanja

Pozdrav,

Kolega pokušava napraviti shop pomoću Shopifya. Jel ima netko iz ZG tko je voljan pomoći oko par sitnica uz naknadu?

Pitaj ovdje, mozda ti mi mozemo pomoci

Ovaj decko se potrudio, ima 3 videa…

Tako je, kod njega sam kupio i kurs prije, bas je dobro objasnjeno, ide sve u detalje sto ide u prilog pocetniku koji ne razumije kako platforma radi a nije ni skup. Kurs je kostao oko 50 60 60 ja mislim.

Vidim da ima dosta pakistanaca i indijaca na fiverru koji rade shopify trgovinu za 7€ do 3 proizvoda…

Jel netko možda uzimao to? Od koga?

pošto imam jedan jedini proizvod, a ne da mi se savladavat još jednu platformu… eto, da prije nego što uvidim da ću ipak morat učit, da nekome ipak bacim 7€… žuljaju me.

pa nije shopify nuklearni reaktor pa da ga moraš savladavat haha ja sam wordpress savladao za 2 dana prije 10ak godina kada mu je popularnost počela rasti haha a dugo sam ga izbjegavao hahaha

a shopify je jos laksi bar po mom iskustvu :smile:

Nisi.

Naravno da je lakši, 10x je lakši, al opet će mi trebat koliko sati da sve poštelam, pa naidjem na problem, pa opet još nekoliko sati, + nekoliko sati, za proizvod koji možda neće proći oglašavanje, pa onda sve pusti, i 2 dana izgubljena.

Ja bih u svakom slučaju izgubio ne 2 već 7 dana radije neko što bih liku iz IN ili PA dao bilo kakav pristup bilo čemu što je vezano za financije.

4 Likeova

Na koji bi ja to način njima dao pristup financijama? :smiley:

Ne znam, neki imaju jako dobre ocjene, idem nać nekoga, pa javim…

Našao sam lika https://cutt.ly/EkRaoml …141 takav posao je odradio do sada, neki radovi mu izgledaju jako dobro, sve u svemu, javim kako će proć.

btw.,Guglah malo, u Pakistanu se prosječno zarađuje oko 5€ dnevno.

Nemres vjerovat da za te novce radi. Pa da mu je to i dnevnica je ispod cijene…
Al on ce to napravit i bok. Kasnije ces opet morati ucit :slight_smile: javi kak si zadoboljan

1 Like

Jedno pitanje, kada se poveže Shopify dućan sa Aliexpressom, dropshipping fore… do koje automatike to ide?

Kada neko nešto kupi, ja moram potvrdit prodaju? i onda prodavaču na AliExpress dolazi obavijest i adresa kome mora poslat proizvod, i automatski mojom potvrdom mu i sjedaju pare?

Znači automatski vidi i adresu kome mora poslat?

1 Like

Prihvatis tu prodaju odes na oberlo i tamo imas fulfill i ono samo ubaci adresu na aliexpres i to i onda potvrdis da narucujes, treba ti minuta da narucis proizvod. Mozes se onda javiti prodavacu i reci da ne stavljaju nikakve racune i svoje reklame da te kupac ne skonta da prodajes sa aliexpresa Barem sam ja tako radio a tako objasnjava i Vasic Milos u svom kursu.

1 Like

Puno hvala kolega, i počeo sam gledat tog Vasića, fala i na tom asistu. :wave:

Inače, Pakistanac je odradio posao i još sam ja malo uredio, evo što sam dobio uglavnom: pheromonez – Opening Soon
ŠIFRA: forum

Analizirajući kako i što je on radio, dosta toga sam naučio, za što bi mi inače trebalo puno duže vremena da prokljuvim, tako da mi sigurno nije žao tih 6€…

Nista, samo polako. Ako sta zatreba pisi pa cemo pokusati naci rjesenje

1 Like

Jedno pitanje, kada platim Shopifyu mjesečnu naknadu za jedan shop, ukoliko odustanem od tog shopa već nakon 5 dana ajmo reć, jel moguće preostalih 25 dana prebacit na drugi shop, ili moram kupovat ponovo?

najbolje da im se javis na shopify online chat i objasniti ce ti sve. Da ne lupamo ovako bzvz

Bolje sam napravi jer ovo baš baš loše izgleda. Vidi se iz aviona da je DS shop. Nađi drukčije slike, header tekst stavi veliko početno slovo, iz footera makni “Powered by Shopify”, također vidim da u ToS imaš ime svog shopa napisano malim slovom.
Product description trebaš bolje napisati, također boje ti nisu sve iste.
Iskreno sam si mogao napraviti taj shop za 5min takav, ali opet 5€ nije ništa puno.

Ja da sam došao na tvoj shop radi takvih proizvoda sigurno ne bih kupio jer mi ne ulijeva povjerenje zbog svega gore navedenog, a ima još…

Sretno!!

1 Like

Slažem se, to je bilo samo za probu, ne ide to online, ne boj se.