Sigurnost foldera u wordpressu i h1 tag

Sasvim slucajno odem na /wp-content/uploads/2016/11/ i vidim da ima svatko pristup do /wp-content/uploads

Ima li nesto za htaccess da zabranim pretrazivanje tih foldera? Necu plugin dosta mi je njih za cijelo stoljece.

Kako u 2017 staviti h1 tag?

Stavi odgovarajuce permisije na foldere, ne treba ti htaccess

Sta sa H1?

Ima plugin WP Simple H1 Inserter :slight_smile:

@komentar
Ako mislis na chmod, koji? Jer znam da je 777 za sve, a ostatak neznam jer se onda bojim ako krivo stavim da mi sajt nece povuci slike koje imam na sajtu.

Fali mi H1 tag na sajtu, a neznam kako staviti i gdje.

Ako ga neznas stavit i gdje onda ti vjerojatno ni ne treba.

U .htaccess koji ti se nalazi u public_html staviš ovo.

Options -Indexes

H1 tag.

Prilikom pisanja posta u editoru imas opciju Visual ili text.
Odaberi text.

Ovo je moj h1 tag

`

Ovo je moj h1 tag

`

tarik, da to sam googlao, ali sada koliko je vjerovat ovim online stranicama za seo gdje kazu da je dovoljan samo 1 h1 tag. Sada jeli se misli h1 tag za svaku vijest, ili opcenito jedan h1 tag za stranicu.

Ako postavis h1 tag u header onda ce ti svaki post,page itd imati isti h1 tag tj. imat ces dva h1 taga u svakom postu,pageu itd. Wordpress po defaultu naslov posta postavlja u h1 tag i ne treba ga stavljati u post jer treba imati iskljucivo samo 1 h1 tag po postu. Ostalih h tagova mozes imat kolko oces.

Po tome je onda logicno da stranica ima svoj h1 tag (barem tako mislim).

Vracam se :slight_smile:
Uglavnom stavio sam u postove h1 tag, medutim na stranicama za seo check kaze da nemam h1 tag. Jeli se treba staviti negdje h1 tag za stranicu tipa u index ?

Mozda ti prikazuje da nemas h1 tag jer je taj tool za seo analizu provjeravao samo index - a ti si rekao da si ubacio u postove. Odgovor na tvoje pitanje, da, postavi i na index.