
Sjećate se stikera koji su blinkali kada vas neko zove na mobitel?
Da li to vise ne radi jer mobiteli manje zrače,nisam to vidio u skorije vrijeme ![]()
1 Like
Ja to nisam nikad vidio ![]()
I ja prvi put to vidim…
U kojoj je to drzavi bilo jer kod mene u HR nije bilo ![]()
bili su i upaljači koji bi šljoštali ![]()
Da, koristilo se da spriječiš zračenje antena u starijim telefonima, ja sa svojom nokia 3310 bio glavni u selu, još i sticker kada imaš
![]()
Sećam se. To je bilo vrh ![]()