Skripta za knjige PDF

Postoji li neka skripta za knjige, da se pdf format uploaduje i da se poslije moze citati i prelistavati na sajtu?

http://www.idocscript.com/

Hvala.

Koliko je dobro postavljati knjige raznih autora u pdf formatu na sajtu, jeli oni isto gledaju samo lovu kao ovi za filmove ili im je vazno da sto vise ljudi procita njihove knjige?

Ja tih knjiga imam preko 10.000 u pdf formatu

Naravno da gledaju lovu i ako vide slucajno na tvom sajtu svoju knjigu bez da si pito autora moze te tuzit da javno djelis njegove knjige bez da on dobiva dobit na to

Oprosti, ali ovo je debilan i glup stav… pa to je njihov rad, djelo i njihov trud…a ti bi da zaradiš na tuđem trudu i radu… ne gledaju oni samo lovu (a ako i gledaju to je njihovo pravo) nego štite svoj rad!

1 Like

Dobro je tomo reko Bravo… jel bi ti htio recimo napisat aplikaciju i dat ju nekom free to je jednote isto i ti pises kod i on pise knjigu u oba slucaja je to text

Jeli tebi stalo da ljudi citaju, ili zelis zaraditi pidjelom tudeg materijala? Najbolje ti se uclaniti u lokalnu knjiznicu i svaku knjigu koju posudis das jos nekom da procita. Mislim da te tako nece skuziti.