Skripta za ocjenjivanje slika

Treba mi ovakav sistem: mobile.net.hr
znaci postavim sliku i da clanovi imaju mogučnost ocjenjivanja slike na sistemu kao sto je na linku

za wordpress mi treba pa ukoliko netko zna bit cu mu zahvalan na pomoci :slight_smile:

Svaka slika je tretirana kao poseban post. Ako je takva organizacija na tvom sajtu, mozes koristiti bilo koji “post rating” plugin, za ocjenjivanje slika !

da, i ja sam mislio stavit sliku kao post ali instalirao sam nekoliko plugina i nijedan nema opciju ocjenjivanja samo za neke kategorije vec za sve ili nista a meni treba samo za kategoriju gdje su mi slike

WordPress › WP-PostRatings « WordPress Plugins

ovaj si probao?

da probao sam taj, i vidim imaju svi opcije na kojima mogu birat ocjenjivanje u postovima koji se nalaze u kategorijama ili u stranicama, e sad ja napravim stranicu kao post, uredim ga kako mi odgovara ali onda kad odem u uređivanje izbornika nemam tih stranica u ponudi da ju mogu stavit u izbornik ili widget, jer meni treba sistem kao sto je na linku iznad…svaki dan jedna slika (cura dana) i da clanovi mogu ocjenjivat te slike a da na ostalim postovima nema tog ocjenjivanja

rijesio sam ovo, thx na pomoci