Skripta za sajt za oglase

Zna li neko gde se mogu naci dobre skripte za ovakav tip sajta?

Provjeri da l’ ti Osclass čini pos’o.

1 Like

Evo neke ponude

1 Like

Hvala, ono sto me zanima jeste ima li nacina da se to automatski prevede, ili ako ima koja vec prevedena, da ne prevodim na nas svaku stvar?

Osclass te primami jer je besplatan, ali boze zelis staviti neku glupost sve moras platiti. Shvatio bi da moras platiti neke komplicirane stvari, ali dodavanje nekoliko linija koda odmah traze lovu -.-

taj gecko sajt je zarazen 100% http://prntscr.com/mddbhu kladio bi se da je kao i meni davno kada sam stavljao nulled teme i pluginove i samo mi je on to pokazivao da je zarazen, mjesec dana kasnije otisao sajt u vjecna lovista.

1 Like

Ima, ako imas $. :slight_smile:

Moze li neko odprilike da mi kaze koliko bi kostalo izbacivanje jednog takvog sajta?
Sa domenom i svim.

50-100€ … sama skripta + domena + hosting

Kasnije još po potrebi za korekcije, i dotjerivanje dizajna, … možda marketing, i kasnije za review oglasa (objava, brisanje, i ostali tekući zadatci )

Može cijena ići daleko prema gore. Ovisi što točno želiš i kakve su ti mogućnosti

1 Like

Sve ovisi sto zelis, koju platformu, da li wp ili custom rjesenje od 0?

Ako je custom rjesenje, od par tisuca eura do 50 k eura, a mozda i vise, sve ovisi o zahtjevima, ali dobivas kvalitetu. Racunaj i marketing.

Netko misli , to je samo unos oglasa, prikaz i to je to. Vjerujte mi da nije, ispod haube je to puno vise.

Da se radi site kao njuskalo ispocetka po narudzbi sa karticnim online placanjem, povezivanje sa crm, knjigovodstvom, ne bi bilo ispod ko brat bratu 500 k eura, mozda sam malo napisao.

Rekao si nedavno da je Njuskalo sra.nje, a ipak ga toliko vrednuješ.

…nesto ne stima s te dvije izjave :slight_smile:

Pobrkao si nesto, njuskalu nedostaje odredjenih stvari i to sam napisao, drugo, da se takav site ide raditi ispocetka i kako spada kostao bi koliko sam napisao. UX na site-u necu uopce komentirati. Svi se furaju na UX , a realno dosta njih nema pojma.

Kompleksi su opasna stvar za zdravlje.:grin::grin::grin:

Moguce…ostalo mi u sjećanju da si nešto kenjao po Njuškalu, moguće da sam pobrkao.

A za nedostatke sve štima…sve na svijetu ima nedostatke. No nedostaci ne čine nužno i to nešto sranj.em.

Pih, ja se nadao za par stotina eura.

Recimo da sam pronasao wp skriptu. Sad me zanima kako to prevesti na nas?
Gde mogu izvuci reci, kako ih prebaciti, itd?

Piše ti u dokumentaciji teme. Pot file u languages mapi teme, otvoriš prevedeš.

1 Like

Mislim da se zove Poedit programčić kojim to možeš prrvesti. Prođi malo kroz Google i Youtube.

1 Like

Hvala, kakav domen je najbolji za ovakav tip sajta?
Ako neko ima sajt razvijen koji se isto zove a njegov je recimo .com a moj .net lupam, da li mogu imati problema?

Ti to ozbiljno, što misliš da jedan template rješava posao ili jedna skripta?

Za ozbiljan business to je puno više od toga.

1 Like

Kod takve nise bitan je novac kao i kod svake nise gdje je velika konkurencija. Ako nisi spreman uloziti, nemoj ulaziti u to…