Skupljanje lajkova preko sajta

Imam oko milion pregleda na sajtu mjesecno. Sta mislite o ovim pop-upovima sa onim “Lajkujte stranicu XXXXX”, ima li vajde drzat to na sajtu, moze li se izgradit stranica na osnovu toga? Imao sam prije desno izmedju predlozenih clanaka, al nije bilo nesto- mozda oko 1k lajkova… ali opet kontam da bi sa pop up bilo daleko vise (mada bi islo ljudima na k sigurno).

1 Like

Islo bi na neku stvar, ali bi i skupio lajkova više nego sa strane ili nešto. Uz to ubaci neku rečenicu iznad tipa, pratite nas za aktuelne i pouzdane vijesti, ili nešto pozitivan sadržaj, da se naljudi navuku.

Kakav sajt odnosno tematika?
Koliko bi koštala reklama za mjesec dana?

Uspiješno prolazilo 2012-2013. Dobio bi restrikciju od fejsa tačnije blokirali bi ti nakon nekog vremena. Ali pokušaj sa cookie-m da samo 1 prikaže popup mjesečno :smiley:

imam ovaj socijal locker al nisam vidio bas neke velike koristi…

Locker ne bih preporučio jer mi je domena banovana na fb zbog tog.
Krši pravila fejsbuka i spada u “tjeranje”, tako da to je igranje, doveo 50 ljudi i odma block domene.

Više efekta ima ako uradiš kako sam napisao u članak ne znam kakav je sadržaj da staviš da u početku članka ili na kraju, stoji i tako neka poruka i da djeluje tako orginalno i jako i korisno da oni sami lajkaju.

Radije skupljaj mailove,skontaj sponzora ili kupi nesto sto tvoja ciljna grupa bas zeli imati npr. Novi samsung mbach, landing page i igra, dat ce ti i krvnu grupu ak zelis. Imat ces garantovano 5-10k svojih ljudi. Koje mozes rentat drugima, radit ciljano oglasavanje na osvnou mailova, ma st azamislis. Da ne kazem jos broj telefona kad ukucaju i rodjenan. Pa im automatski stigne mail Sretan rodjendan. Nama znaju i kolače donjet u redakciju :smiley: J*bo FB uzeli su nas sv elopatom na lajkovima, fb stranicama itd i sad diriguju koliko c enasih fanova vidjet sta a platili smo ih na ovaj ili onaj nacin. Razmisli.

2 Likeova