Slastičarna-monika

Ako se neko zaželio slatkog odgovor je jednostavan

http://www.slasticarna-monika.hr/

P.S. stranica je još uvijek u beta verziji no bude, polako…

kritike:

  1. stavit crnu pozadinu na većim rezama je siva, dakle body background #000 :wink:
  2. logo uredit - prijedlog u bijelu boju
  3. maknut iz footera onaj bannerčić top20+ bla bla :slight_smile:
  4. PoČetna umjesto pocetna :wink:

ostalo super :slight_smile:

Hvala PeGO!
Za logo sam svjestan al izmaltretiral me je do bola pa sam za sada stavio ovakav kakav je.

Malo me muči zašto mi pretraživači još uvijek ne nude stranicu u svojim rezultatima.

@borko15
Lupi si link u potpis i google će uz taj backlink lakše indeksirat tvoju stranicu. Lupi još koji backlink, gdje god možeš. Isto tako, preko webmaster toola dodaj stranicu u pretraživač.

Btw, sve što je PeGo napisao, slažem se s njime. Uglavnom, nije loše, samo dovršit te pikanterije :slight_smile:

Ono što je PeGO rekao, plus…

S… ti se na pravopis:
Pocetna
O Nama
naprimjer
ćizme
svećanosti
Zurrichu
neznate

"Copyright © 2048 Borko"
Čemu to služi i što bi to trebalo značiti?
I to s linkom koji vodi na istu stranicu?

I čemu dovraga služi “Reset” na mailformu?

Metatagovi su prepuni besmislica:

[b]loše i prekratko[/b] [b]nepotrebno[/b] [b]nepotrebno[/b] [b]nepotrebno[/b] [b]nepotrebno[/b] [b]nepotrebno[/b] [b]nepotrebno[/b] [b]nepotrebno[/b] [b]nepotrebno (tri puta kažeš googlebotu da indeksira stranicu i slijedi linkove, zar misliš da googlebot ne zna da mu je to posao?)[/b] [b]nepotrebno[/b] [b]nepotrebno[/b] [b]nepotrebno[/b] [b]nepotrebno[/b] [b]nepotrebno + ne postoji taj jezik[/b] [b]nepotrebno[/b] [b]nepotrebno[/b] [b]nepotrebno[/b] [b]zašto dva puta keywords meta tag?[/b] [b]ne postoje ti jezici[/b] [b]nepotrebno[/b]

Meni se ne sviđa ljubičasta boja, ali to sam samo ja :slight_smile:

Naslove na vrhu odvoji sa znakom | i stavi si link u potpis kao što su ti već rekli…

meni je lijep dizajn :wink:

Bezveze.

Kada otvorim web ovakvog sadržaja želim da me odmah navuče na kolače. Slasne i fine, a okolina mekih i kremastih boja.

visokokvalitetne slike iskaču i rastu mi zazubice. oblačim šuze i idem potoršiti pare u vašu slastičarnicu.

još da ima i neki fini i blagi video, lagane milozvučne muzike. gdje bi vam bio kraj.

dizajn nula… sori al tako je

@kempinsky. Hvala na komentaru, uzet ču to u obzir. Ovo je tek beta verzija i nešt sam morao staviti na net, eto da ima kartu i kontakt podatke a ostalo je još u razradi. I svak komentar i kritika su jako dobro došli :slight_smile: E da novi sam u ovome pa imam učenjaaaaaaaaaaaaa

Nikada ne stavljaj “nešto” na web. Izazivaš kontra efekt. Dobro prouči slične stranice, malo kopiraš i tako. Uostalom kao i većina. :slight_smile: