Slike u Wprdpress člancima

Bok svima, naime instalirao sam wp na domenu, kupio sam temu

http://www.templatesold.com/templates/wordpress-themes/wp-personal_creative/cyanslide/5654.html

Ali kad ju instaliram na wp, i pluginove i sve kad god postam nešto na naslovnoj stranici mi nema one slike uz svaki tekst. Kada se članak otvori ima je ali ovako je nema.

wp mi je još nova stvar pa bih vas zamolio malu pomoć. Kada uploadam sliku nema opcije “Set as futured image” ako mislite da sam tu fulao.

moj site je
http://www.dekorater.net

Featured slike se u WordPressu obicno dodaju putem “Costom field”-ova, koje nades kada pises ili editiras post dolje ispod polja za unos sadrzaja.

Custom field ima svoje ime i vrijednost. Ime je obicno nesta u stilu “featured”, pogledaj jel imas slucajno vec ponudeno u dropdown-u, a value treba biti URL slike.

Postoji costume field i ima dropdown menu u kojem se nalaze tri opcije: administer content, administer positions i administer stats.

Ad_minister je plugin koji sam instalirao za postavljanje ads-a na stranicu.

Jel mozes molim te postat kod index.php-a ove teme? Vidit cemo od tamo koji cutom field poziva.

Unaprijed puno hvala na pomoći, stvarno je ažuran forum…evo koda:

<?php get_header(); ?>
<?php if (have_posts()) : ?> <?php while (have_posts()) : the_post(); ?>
<?php $postimageurl = get_post_meta($post->ID, 'post-img', true); if ($postimageurl) { ?>
<?php the_title_attribute(); ?>
<?php } ?>
On <?php the_time('m.d.y'); ?> , In <?php the_category(', ') ?> , by <?php the_author_posts_link(); ?> , <?php comments_number(0, 1, '%'); ?> Comments
<?php the_excerpt(); ?>
<?php endwhile; ?> <?php if(function_exists('wp_pagenavi')) { wp_pagenavi(); } ?> <?php /*
  • <?php next_posts_link('« Older Entries') ?>
  • <?php previous_posts_link('Newer Entries »') ?>
*/ ?> <?php else : ?>

No Posts Were Found

<?php endif; ?>
<?php get_sidebar(); ?>
<?php get_footer(); ?>

Custom field se treba zvadi “post-img” bez navodnika, value je URL slike. Reci jel radi :slight_smile:

Radi, odlično…uštedio si mi dosta vremena i živaca. Puno hvala…:slight_smile: