Snovolovka - Stranica za sve koji vole sanjati. Podijeli što si sanjao!

I ja sam imao sleep paralysis, imao sam i te lucidne snve gdje radis sto zelis, i prestudirao sam sve to jako dobro i imam svoje misljenje o svemu tome.

Sleep paralizu sam imao isto davno, prije 10 godina, desilo mis e cisto spontano i slucajno i nisam uopce u tom trenutku znao sto se zapravo ddogodilo.

Bio sam budan i gledao sam, a nisam se mogao pmaknuti, lezao sam na boku, a iza sebe sam osjecao neku pojavu, neznam dali je bio taj covjek, shadow people ili kako god ih vec zovu, ali znam da sam pokusavao vristati i okrenuti se i vidjeti sto je to iza mene, jako me sve skupa uzrujalo.

Kasnije kad sam sve to istrazio, nakon 5 godina sam se i ja igrao s snovima i spavanjem i pokusao sam imat slicna iskustva, ali nikad kao to prvo.

Astralne projekcije i druge paranolmanle stvari vezane uz spavanje se mogu objasniti znanstveno, pa sad tko kako zeli.Treba paziti s time, jer mnogi pokusavaju to iskoriistiti u okultisticke svrhe i da vam namaknu pare kroz neke radionice, znate kako to ide preko bare.

Edit moderatora: Za nastavak o astralnoj projekciji: :blush: