Šoping ideje, predlozi, dobri dilovi i rasprava o proizvodima

Mozda se nadje za nekog pod borki. :rofl:

evo ispravih :slight_smile:

il se neko poigrao sa naslovom, il podsvjest progovara kroz prste. mada ja preferiram one kuglice

Nisam rekao da ne valja niš iz lidla, nego sam naveo taj miš da usporedim kapacitet tih baterija s duracellkama, miš mi je bio super, iako je trošio baterije i trebao sam imati podlogu za miša da bi normalno radio (najčešće neka obična krpa), miš je bio super, imao je na lijevoj strani 2 tipke, kotač se micao lijevo i desno i moglo se u nekoj aplikaciji staviti kaj da te tipke rade (meni su bile za pojačavanje i stišavanje zvuka)… I lidlova garancija je super, unutar mjesec dana možeš vratiti i vrate ti pare, a i hrpa stvari im ima garanciju… Nedavno sam kupovao podlogu za psa za auto, neka tkanina koja se navuče preko siceva, i na papirima je pisalo 3 godine garancije :rofl: uzica za psa, isto 3 godine garancije…

4 AA baterije su 2.51$, a sad da te pitam, zašto je 4 komada normalna količina, a 12 za 10 kuna više nije?

A evo i 24 baterije + punjač za 14$

Razlog zašto sam stavio taj paket s 24 komada je jer se najviše isplati (a nije puno skuplje od 2 seta lidlovih), a nekom komu se često događa da ih gubi po kući će sigurno ovo biti bolja kupovina, ili onom komu treba dosta baterija… Meni je 6 išlo u daljinski za mali helikopter, neću sigurno kupovati 2 paketa lidlovih, kad za 20kn više dobijem da ih imam viška, imam za sve daljinske u kući i još ostane ako se koja izgubi/isprazni da ne moram odmah trčati u trgovinu…

4 komada mi je normalna kolicina jer punjive koristim samo tamo gdje se puno trose. Punjive baterije necu sigurno koristiti u daljinskom od tv-a jer mi i obicne tamo izdrze prek 3 godine. Gle, daj ti naruci te baterije, moli se da ti stignu, pa ih koristi barem godinu dana pa mi se onda javi s dojmovima. Ne da mi se raspravljati s nekim ko to sve nije prosel…

punjive i u daljinskom koristim, baš sam neki dan u daljinski od cd playera stavio dvije 3a sanyo eneloop (prije bile u telefonu dok sam ga imao).

I samo zato sto su 4 dosta je to svima normalna kolicina? Svaka cast. A o narucivanju… Vise puta narucivao, i takve i plavo sive, mislim da imam cak i ljubicastu aaa bateriju negdje, a i lampe sa 18650 baterijama, uredno dolaze… Tak da sam prosel sve to. Cak i ako ne dodu dobijes refund, nikakav problem, nije to nesto sto ce ti hitno trebat. Radije cu naruciti iz kine i dobiti 3x vise za istu cijenu nego da kupujem kod nas, ne govorim samo za baterije…

Vidis, meni lampe sa 18650 nisu dosle, tj. dosle su samo lampe bez baterija iako su bile narucene sa baterijama. Dobio djelomicni refund. Ako netko naruci vecu kolicinu baterija onda neka ih koristi, a ne stavi u ladicu na 2-3 godine jer one gube kapacitet s vremenom. Ja sam duracellke od 2600 maha bacio nakon 3 godine jer su postale preslabe…