Šoping ideje, predlozi, dobri dilovi i rasprava o proizvodima

S kožom je uvijek tak, rizik je. A što se shippinga tiče, free je i to iz Francuske, što sam također gledao.

Ovako dobro izgleda, ali meni dobro izgledaju i one gamerske iz HG Spota (osim što su šarene što ne volim), dok ne sjednem i probam :slight_smile:

Ako ti nije striktan budget, preporučam Secret Lab Titan. Ja sam nedavno uzeo SL Titan Evo 2022 i sad sjedim kao kralj :smiley: Uzeo sam kožu jer mi je djelovalo ljepše od tkanine, ali možda je bolje uzet tkaninu jer je vjerojatno trajnija.

Uvjerljivo najbolja stolica koju sam ikad imao. Ok, nisam nikad imao Herman Millera, ali niti mi se ne daje $2,000 za stolicu. Do sad sam uvijek imao ove za cca 1,000 kn kupljene kod nas i SL Titan je neusporedivo bolja, iako je i skuplja. Što se tiče dostave, došla mi je doma u manje od tjedan dana.

2 Likeova

Secretlab je definitivno premium brend kada su u pitanju gaming stolice.

1 Like

Naručih ovo, koreanske grickalice i zajebancije. Eto čisto da se proba nešta novo, a imo još nekijeh para na kanadskom amazonu. Uglavnom ovaj kod što ima od 5 dolara popusta je zbog mene. Odlučio sam da više ništa onlajn ne kupujem po punoj cijenu no da se cjenkam za sve i da za sve tražim nižu cijenu.

1 Like

fire tablet 8 je na 50 posto popusta, cijena 44,99 dolara.

1 Like

Eh, znam za Secretlab. Srcu mome tiha patnja. No, jednostavno sam preškrt za takve kupovine, cijena je ipak zatno veća od predviđenog budžeta. :frowning: Zato i tražim neku alternativu kod kineza… Ništa, pričekat ćemo 11.11., možda i black friday, pa ako me pukne nešto uzmem, ako ne, ova koju imam sasvim se pristojno drži i izdržat će još neko vrijeme.

Ja sam škrt za Herman Millera, ali za Secret Lab mi nije niti malo žao plaćenog. Baš sjedim kao kralj i guštam :slight_smile: Sad me uhvatilo i ludilo kupovanja monitora pa sam i danas kupio jedan :smiley: Kraljevska stolica i profi radni ambient, di ćeš bolje :slight_smile:

Pričekaj Black Friday, možda i SL da neki popust. Ako kupuješ ove jeftinije online, potraži recenzije. Meni one gamerske npr. u HGSpotu djeluju ok, ali kad sam došao tamo pa sjeo nije mi se baš pretjerano svidjelo.

Usput, ako nekog zanima bolji monitor (a budget nije tanak), evo trenutno top monitora po povoljnoj cijeni za taj monitor: Samsung Odyssey G9 C49G95TSSR zakrivljeni gaming monitor, 124,46 cm (49), VA | MALL.HR

Trenutno je to najpovoljnija cijena za taj monitor na domaćem web shopu. Inače su 10-12k kn. Možda za Black Friday bude i povoljnije od ovih 8807 kn.

Što se tiče “recenzije”, evo nakon desetak dana mogu reći da sam se navikao na zakrivljenost i paše mi. Monitor se propagira kao gamerski. Ja još nisam pokrenuo niti jednu igru, ali vjerojatno je gušt. Ako je nekome samo do surfanja, onda je ovaj monitor overkill i previše je širok, a bome i preskup da bi se na njemu samo surfalo. Ako se radi multitasking, onda je savršen. Ima stvarno puno mjesta. Slika odlična, refresh rate je 244Hz. Ja imam grafičku GTX 1060 6GB i imam spojeno više monitora, od kojih 3 velika, pa ne mogu dobiti 244hz, ali imam 120Hz i punu rezoluciju od 5k (DP 1.4 kabel). Monitor je stvarno odličan za multitasking. Otvoriš si više toga i jednostavno rasporediš po monitoru. Ima puno mjesta i ne moraš smanjivati. Gameri ga hvale radi igrica, a drugi ga hvale radi povećanja produktivnosti. Igrice još nisam probao na njemu, ali radit nešto je stvarno gušt.

Evo da dodam i jednu solidnu podlogu na popustu:

ovo ne moze da dodje do Srbije??

Ne može ni do BiH :slight_smile: no može se naručit preko ovih što forvarduju pošiljke iz usa i opet dođe masu jeftinije no kolko košta u radnjama ovaj tablet. Ima li kod vas pesoto ili tako neka firma koja forvarduje pošiljke sa amazona. Za Bih je pesoto najpovoljniji, tj 7$ za kilogram, al je za tablete i telefone 15$ po komada, al opet to je najjeftinije. Možda radi pesoto i u Srbiji, ne znam. Imaš i myus, oni rade za čitav svijet, al su oni malo skuplji. Doće ti šiping oko 25 dolara preko njih za ovaj tablet

Isto sam nedavno uzea Secret Lab stolicu i moram priznat da se bas osicam ka kralj dok sidim u njoj🤣

ostavi link ako mozes, izgleda da vise ne vazi ova promocija ili je nesto do mene. mozda su prodali sve. posle bih trazio ko bi mogo da posreduje za slanje. hvala u svakom slucaju

Na amazon akauntu stavi random usa adresu (imaš generatora onlajn) za dostavu i onda će ti se prikazat ko meni na slici tj sa cijenama i ostalim info ko za amerikance

1 Like

Slim Led PAR 64 RGB 18W

https://s.click.aliexpress.com/e/_AbU2Nd

jel iko kupovo laptop onlajn iz usa? meni se čini da je povoljniji uzet iz usa sa svim dodatnim troškovima, od plaćanja forvardovanja pošiljke do plaćanja pdv carine i šta sve ide. opet mi se čini da bi solidno jeftinije izašlo no kupovina laptopa ovdje. griješim li il možda zanemarujem nešta bitno?

Jedini problem bi možda mogla biti garancija u slučaju nekog kvara, ako se mora slati nazad u Ameriku. :smiley: Osim ako se može servisirati ovdje. A i to baš trebaš biti baksuz da ti se nešto novo pokvari. :smiley:

Ja gledao neki laptop 2017. kontao naručiti izvana, međutim kad sam izračunao carinu i te troškove, ispalo slično ko ovdje da uzmem a u tom slučaju bi uvijek uzeo prije ovdje, pa makar bilo i malo skuplje. Btw, na kraju sam uzeo desktop umjesto laptopa u Hrvatskoj i dobio nazad PDV. :sweat_smile:

1 Like

Kupovale od prijatelja kolege, uzimali neki Huawei laptop. Ne znam koliko su placali postarinu i carinu. U BL iz doslo

Kodovi za sniženja na aliekspresu za 11.11

  • 965DOUBLE11 — $9 off $65
  • 12100DOUBLE — $12 off $100
  • 18150DOUBLE — $18 off $150
  • 23190DOUBLE — $23 off $190
  • 30250DOUBLE — $30 off $250
1 Like

Super!

Cijena sitnica, a korisno i dobro izgleda. Sat, alarm, a mjeri i temperaturu + vlagu u prostoriji. Drveno, ali djeluje baš moderno. Za te novce, ja sam baš zadovoljan kupnjom :slight_smile: Stiglo mi je za nekih 3-4 tjedna.

1 Like

Evo je! Upravo postavljena. I hranu uspjela da ubacim, gozba prava pticija. To je bio najtezi dio, posto se moram naginjati preko ograde i kroz malu rupicu naprijed sipati. Ali sad cekamo. Nestrpljivo. S prozora od dnevnog se moze gledati…sad samo da dodje neka…

4 Likeova

al kupih lijepe cipele

3 Likeova