Šoping ideje, predlozi, dobri dilovi i rasprava o proizvodima

nije to za me no za ženu, na japanskom je, ja od zagora devedeset i neke nisam stripa pročito

Nezz zasto, ali moja ruka je sama u 2 klika uzela ovo :smiley:

Ladno dhl-om poslali. Ne znam kako im se isplati slat iz Japana dehaelom po cijeni 48 dolara za komplet, fri šiping.

3 Likeova

Supruga zna jezik? Svaka čast!

meni zbori da zna, biće laže :slight_smile: diplomirala je japanski na filološkom fakultetu u beogradu

2 Likeova

Divno! Reci ženi da je zmaj i da je puno pozdravljam…za to je trebalo truda i vremena :star_struck:

1 Like

https://www.hgshop.hr/gamenote-mis-led-hv-ms1001-rgb-usb/proizvod/282706

Dobar miš za malu cijenu.

To je jedan super miš za sve one koji ne žele davati parsto kuna za jednog malog štakora. Ovaj košta manje od 100 kn. Žičani je, ali ja to preferiram za miš koji mi je glavni. Teži je od prosjeka što meni osobno baš paše i djeluje premium, ima ove tipke sastrane za back i forward u browseru i ima tipku za jednostavnu promjenu brzine kursora (ima nekoliko brzina). Za moje potrebe je dovoljno precizan. Ja ga koristim već neko vrijeme i to mi je jedan od najboljih koje sam imao, a godišnje promijenim par komada jer ih rasturim :slight_smile: Jedina zamjerka je ovo svijetlo oko miša. Mene to nervira, ali nekome možda to bude fora :slight_smile: Mada nije da to svijetlo blica pa se može izdržati. Uglavnom, preporuka za ovaj jeftini miš.

Upravo kupio ovo

Uzeh ovo na oliksu. ne ide u ovo ulje ni so no bez ičeg, na vreo vazduh se iskokaju koke. i to budu ultra zdrave kokice. eo neka verzija ovijeh kokica

ova putera rastopljenog stavlja, ja neću no ću ko ovi ovako prah soli stavljat jer se ne lijepi za suve kokice klasik so

1 Like


Mislim da je bio 14€

1 Like

Bolje si proso od mene. Valja li ic? Meni sutra stize. Jel ga koristite ikako? Bice par puta i onda u neki cosak da skuplja prasinu

1 Like

Ok je, bilo nam zanimljivo dva, tri puta. Stoji vec 3 mjeseca na visećoj

2 Likeova

Ok je, stavim malo masnoce, balkanci smo…

2 Likeova


Dobre kokice :slight_smile:

Olivetti M15.

1 Like

al su suve i neslane kokice iz ovog. uh baš teško se može jes, ko stiropor. a so se naknadno ne može stavit. pokušah u blenderu mome samljet so u prah jer na onom jednom klipu rekoše da se sa tom soli u prahu mogu posolit i so se zalijepit za ove kokice. al neće to da ide na mom blenderu. juče pokušah stavit zeru ulja i posolit prije pečenja, al ovi vreo vazduh svu so poskido sa zrna i poprilično ugovnah kuhinju jer je so letila na sve strane, a na kraju kokice ostale neslane. tako da još uvijek dumam kako da s ovim spravim dobre kokice. @bobo_1 @zgubijumf kako ih vi spravite?

štae ovo? novi hobi? kolko para?

Stavljao sam ulje, al dugo ga nisam koristio. To su uglavnom stvari koji skupljaju prašinu…glavno da ih je puna polica pa ispadam bogataš kad ti dođu gosti :smiley:

2 Likeova

Da. 100 maraka. Kupio sam i novatouch tastaturu al nju cu prodati vjerovatno s obzirom da mi nije po ceifu, a polovna 250 evra.

Jel ima neko da je kupovao preko alija/ebeya stolicu. Moguće da sam već to pitao, pa odustao od takve kupovine i ostavio običnu uredsku koju imam. Ukratko, uzeo bi neku gaming verziju, ali jednobojnu (crnu) ili eventualno dvobojnu bez kričavih tonova (bijelo-sivo/crnu). Kod nas su cifre velike za sve kaj nekaj vrijedi, a čitam da je većina toga smeće od jeftinijih varijanti. Pa računam da bi za iznos tih “smećarskih” kod domaćih možda mogao naći nešto na netu, a da je kvalitetnije.

Primjerice: https://www.aliexpress.com/item/4000309804690.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.5a831953HlBxuI&algo_pvid=9648f99f-0770-4f8b-91e5-9da0e6829abb&algo_exp_id=9648f99f-0770-4f8b-91e5-9da0e6829abb-2&pdp_ext_f={"sku_id"%3A"12000021980590447"}

Odabrano na temelju nekakvog budžeta koji sam spreman za takav rizik, kao i prema ratingu i broju narudžbi. Jasno, ove cijene su često manipulirane sad pred (većinom lažnu) rasprodaju 11.11., pa sam mislio pričekati da cijene vrate u normalu :smiley:

Mislim, kupim maskicu za mobitel ili bežićni punjač za 10 dolara pa ako je smeće nije mi teško bacit. Sad, da kupim stolicu od 1000kn i da je bacim mi se baš i ne da. Čisto ako neko ima kakvo iskustvo.

Djeluje odlično za taj novac, kod nas su vjerovatno 2x skuplje stolice slične kvalitete. Jedino što me brine je ova koža, koliko će trajati… Moja SKILLER SGS2 je prekrivena tkaninom, i već treću godinu je u odličnom stanju.

Mislim da se rizik isplati, ako je cijena dostave razumna.