Spam i Facebook!

Moje pitanje je za forumaše koji ganjaju posjete sa Facebook-a, kako vi izbjegavate to da vas Facebook označi kao spamera, ali ovo pitam ove koji djeluju na nekoliko stranica i koriste neku aplikaciju za postanje, npr. ja ih imam 15 i normalno želim objavljivati na sve, jer sa svih dobijam određenu čitanost, kako se vi snalazite s ovim, jeste li kad dobili kakve penale od Facebooka-a, @d1namic kako ti to odrađuješ, ti si ekspert za društvene mreže :smiley:

Ne razumijem pitanje bas najbolje. Ti zelis da na svojih 15 stranica objavis istu objavu? To mozes preko hootsuite ili slicnih stranica, samo namjesti da svaku objavu objavljuje minutu nakon ne sve iste sekunde.

Paša moj mo’š sa hootsuite-om objavljivati al on se placa imas jednu skriptu koja se zove phpSFP - Schedule facebook posts ima ih i nulled dakle za “dž” jedino sto je problem manji reach dobijes kada objavis preko skripte, al u svakom slucaju bolje je preko skripte danas 5 linkova redovnih baciti nego da sjedis za kompom 2h dok shedulas po stranicama:)

Na koliko grpa se može podijeliti jednateista objava a da ne dođe do sankcija. Mislim da je 48 ili 49.

Ne znam koliko je max, kod mene dodano 30ak stranica ne govorim o fb grupama vec stranicama :smile:

Hvala dečki na odgovorima :hand:

Koliko je sigurno koristiti te stranice i skripte? Pitam jer bih želio isprobati ali da ne dobijem ban…

Zasto bih dobio ban kad kreiraš app isto kao i hootsuite :smiley:
na isti fazon radi oboje :smiley:

Nisam nikada koristio pa pitam. I ja dnevno izgubim oko 2 sata na FB stranicama pa ako ima automatska fora koja nije rizik svakako bih isprobao.

Ja tako radim evo pola godine nemam problema do tada sam koristio hootusite, jedini problem kod automatskih objava jee manji reach na postovima al jbg, uradim to za 5 minuta za cijeli dan a onako bi radio pola dana jer 30 stranica nije malo :smiley:

1 Like

Pogledat ću ja to malo. Hvala na odgovorima. …

1 Like

Ja već cca. godinu dana koristim Facebook Multi-Page/Group Poster i prilično sam zadovoljan.

Imam ja skriptu pa ako je netko zainteresiran za kupnju nek se javi na PM.

Probajte www.postcron.com , jeste da se plaća ali imaju takvo korisničko sučelje koje je puno jednostavnije nego kod hootsuite-a, postove, slike ili video nikad lakše nije bilo objavljivati, vjerujte mi ja ga koristim skoro dvije godine, namjestite razmak između postova, skraćivanje linka, ja plaćam 15€ mjesec i taj paket koriste nas četvorica, najbolja aplikacija za te svrhe koja se plaća, vi koji imate više stranica, grupa i tako toga, probajte nećete se pokajati…

Ili je jednostavno skinu nulled? :slight_smile:

Inace sto se tice teme, nekada sam jako spamao po grupama sada suocavam se sa problemom banovanja profila, dal je do proxya, sta je koj djavo ne znam ali nije nista kao pre… Mnogo su poostrili po tom pitanju, stvarno su show!

Jel imaš sa facebookom problem gdje izbaci poruku kad hoćeš podijeliti post a poruka glasi ovako nekako “your action is temporary blocked” to mi se počelo od skoro pojavljivat iako imam razmaka između postova po stranicama 3-5 minuta…a pošto imam 10-tak stranica, dok na prvu opet podijeli idući post prođe više od pola sata i tako na svakoj idućoj, koristim aplikaciju za djeljenje postova…

koja aplikacija ?

Rekao sam već, Postcron…ekstra je aplikacija, samo treba paziti da ne zaspamaš sve, oni ti po defaultu ponude 5 minuta razmaka ali ja nisam obraćao pažnju pa sam se malo zeznuo, odsad koristim 5 minuta razmaka, ne bi trebalo biti problema valjda…evo 10 savjeta koje oni preporucuju da se izbjegne block od facebooka http://postcron.com/en/blog/how-to-avoid-being-blocked-by-facebook-jail/ kojih se ja odsad pridržavam.