Spameri provalili novu foru na fejsu

Znači, uleti spamer u grupu i zaspama sve komentare…a komentar mu mogu obrisat, ali ne i njega blokat preko komentara.
No problem je da ga nemogu naći među članovima da ga blokam. Sumnjam da promjene ime…i onda se tamo neće prikazati pod imenom pod kojim ostavlja komentare.

Onda probam otići na njegov profil, da mu vidim username u url-u profila, ali ti redovito nemaju gore username, nego još onaj stari princip kad mu gore prikazuje id. Tipa ovo: Facebook

Kako čistiti te spamere, hmm…

Našao fora tutorijal https://www.youtube.com/watch?v=nANL7Tp9hdg

…da ga skratim, pošto traje 16 min. Fora je u tome da se ode mueđu članove, (u chrome-u).

  1. Desni klik na gumb za izbacivanje iz grupe bilo kojeg člana.
  2. Pregledaj element
  3. Nađe se anchor tag, desni klik na njega
  4. Edit atributes
  5. na mjesto uid-a se stavi id korisnika kojeg želijmo removat
  6. Klikne se na taj gumb kojem smo editirali atribut

I napravim to sve fino, i pita me fejs jesam li siguran da želim izbaciti Soniu iz grupe? Znači fejs mi tu predloži ime tog spamer člana, velim si već fino :smile: …no

…nakon što potvrdim dobijem poruku da Soina nije član grupe i da ne moze biti removana.

Sve mi se čini da su prema tome i spameri provalili sličnu foru, pa da komentiraju unutar grupe iako nisu članovi. Bit će da facebook nije postavio dobro permissione…or wtf? :confused:

Meni se je desilo da ne mogu jednog člana banirat. Tj. mogu ali se vraća uvijek.

Ovo se meni dešava full često u zadnje vrijeme. Neke sam našao tako da sam ručno pretraživao među zadnje dodanim članovima… …jednostavno su provalili neku novu foru i sad se lijepe ko komarci

Jesam glup, nije fejs fullao nikakve permissione za komentiranje…nego je netko od admina prije mene izbacio tu osobu, haha

Ali šta jest jest…ne mogu se naći svi članovi tražilicom članova u grupi…i gornja metoda za izbacivanje takvih je super :slight_smile: