Spisak amazon affiliate i Adsense sajtova

Imal neko jednostavan i pouzdan trik kako se dokopati spiska svih Amazon affiliate i Adsense sajtova.

Za Adsense ovi sto prodaju liste uracunavaju i header bidding mreze, a njih sam vec racunao.

Mozda bi Ahrefs mogao sa onim Web explorerom to fino izvuci?

Adsense sam uzeo njihov sellers.json ali ima samo 1 300 000 domena tu, od cega su samo 180 000 javne i da ih vidim.

Pa toliko otprilike i domena adsense i poslužuje širom sveta (samo adsense) S tim da se ta brojka svakodevno menja ,mislim da nikada nećeš naći pun spisak

Koliko sam pročitao negde na netu od stručnjaka, adsense svakodnevno dobije oko 1000 zahteva (domena) za adsens oglase - prijavu.

Razumijem da se mijenja. Medjutim djeluje mi da je malo 1 300 000 domena jer sam citao da Adsense ima 3 miliona publishera. Od toga vjerovatno dobar dio ima vise domena.

1 Like

Skonto sam. U tom Adsense sellers.json fajlu to nije broj domena nego broj korisnika na adsensu, a svako od njih moze imati 1 ili vise domena.

1 Like

da to si upravu si! adsense ima 3.6 miliona websajtova A domena ima tačno1.6 miliona!

Mislis korisnika 1.6 miliona, a 3.6 miliona sajtova.

Nekako mi malo. Websites using Google Adsense veli da ima 85 miliona sajtova sa adsensom.

1 Like

Evo uspeo sam iskopati to što sam video na netu :grinning: što reče malopre

Problem kod tih sajtova je sto ko zna kako oni racunaju Adsense, izgleda racunaju i Adx kao Adsense.

Npr similar tech kaze da live.com, yahoo.com koriste Adsense sto mi se cini da nema sanse.

1 Like

evo ja se ulogovao preko gmail-a i baš sam otišao na yahoo.com (klik bočna strelica ) full history opcija i ovo mi je izbacilo .Eee sad možda je ovo sve tebi nerelevantno ali može bit ima istine u tome što si rekao u postu pre.

zaboravih reći i ja sam jednom davno pre par godina naleteo na ovaj sajt :grinning: što si dao link. Sad ću ga opet ubaciti u bookmarks .Čisto da imam ako nekada zatrebam radi neke analitike