[Sponzorirano] Premium Chat affiliate program - rad od kuće za sve!

Premium Chat

Zaradite putem chata ili video chata!
Platforma za posao preko interneta i rad od kuće.
Savršeni alat za zarađivanje novca online na internetu.
Naplatite razgovor ili konzultacije s vašim klijentima i fanovima!
Profitabilni izvor prihoda za svakog, jednostavno postavite widget na vaše stranice ili profile na društvenim mrežama.
Vodeći u industriji od 90tih. - ekipa iz paypercall-a

Značajke:
Mogućnost CHATA i VIDEO CHATA
Postavite cijenu po minuti ili bloku, naplatite slanje slika ili digitalnog proizvoda.
Od 0.5 do 5.99 usd po minuti ili do 50 usd po bloku od 30 minuta. (Za agencije nema limita)
Brza i jednostavna registracija i postavljanje widgeta.
Web platforma - nije potrebno instalirati aplikaciju, radi na svim desktop i mobilnim uređajima.
Korisnici plaćaju karticama.
Fleksibilno određivanje dostupnosti.
Obavjesti o novim korisnicima stižu putem smsa, mejla ili whatsappa.
Plaćanje zarade putem doznake ili paypala, 10tog u mjesecu, detaljni izvještaji.
Dostupno u svim državama

Pogodno za

  • Profesionalne usluge
  • Savjetnike
  • Instrukcije
  • Tehničku podršku
  • Influencere (instagram, fejs, tiktok, youtube etc.)
  • Modele
  • Umjetnike
  • Poznate osobe
  • Stručnjake
  • Doktore
  • Odvjetnike
  • Astrologe
  • Sadržaje za odrasle
  • Agencije koje imaju svoju mrežu influencera ili operatera - call centri, tarot centri.

Affiliate program Premium.Chat - vrlo unosnan program sa 2 razine

  1. razina - 2.5 % od zarade korisnika kojima ste preporučili program.
  2. razina - još 2.5% od korisnika koje preporuče korisnici koji su se registrirali preko vas.

Program nema istek trajanja - doživotne provizije!
Whitelabel.

Kako početi?

  1. registrirajte se potpuno besplatno - KLIK
  2. napravite svoj video ili chat widget, napišite kratki opis usluga koje pružate i odredite cijene
  3. postavite vremensku dostupnost
  4. postavite widget ili link na vaše stranice ili društvene mreže
  5. prihvatite ili odbijte zahtjev za chatom

65184764_1242565682587185_8031235870222712832_n

1 Like

Ako moze pitanje, jel to vas projekt? Ili ste u affilateu pa širite nečiju priču?

Svakako pohvalan projekt. :wink:

u affiliate sam al iskreno odusevljen sam jer ko da su mene pitali kak da naprave haha

1 Like

Da, svakako koristan tool. Nisam istraživao sada iznutra kako izgledaju detalji, ali iz tvog opisa se vidi da je složen da bude multipraktik. Pokriva koliko vidim od instrukcija, pa sve do branetovih djevojaka koje se nude na cam. :slight_smile:

Da ne kopam sada po stranci, jel može info koliko taj app uzima provizije osobama koje rade preko toga?

How much money do I earn by offering Premium Chat?
For access to our Premium.Chat billing platform technology, we charge a percentage of the Chat Buyer fees that you charge which is on a sliding scale from 20%-40%, depending on the amount of revenue that is generated each month by your premium chat service. See our Terms and Conditions for more details. The more Premium Chat revenue that we help you produce, the less we charge, and the more you make.

1 Like

Odlična stvar, ali 20-40% :open_mouth::open_mouth::open_mouth:

Nije to nista. Meni je jedan affiliate par godina placao 65%, nekoliko njih 50%, neki 30%. Kod svih je najjeftiniji proizvod 15-20$, najskuplji 200$

Ovo je extra za one sa Adult sajtovima, jos ako su strani…jos bolje. Ja se registrirala, ma kontam ko ce meni u Bosni platit i pola dolara po minuti za chat na fb stranici :joy: :joy:

dobar marketing cuda radi hehe

1 Like