[Sponzorirano] Wallester kartice – savršen alat za online kupovinu i oglašavanje🔥

Kupujete li oglase na Facebook-u, TikTok-u, Google Ads-u ili drugim platformama? Wallester nudi savršeno rješenje za vaše poslovanje: trenutno izdavanje virtualnih kartica za online kupovinu medija!

Wallester vam omogućava kreiranje kartica za plaćanje za više reklamnih kampanja potpuno besplatno.

:heavy_check_mark: Kako funkcionira?

  1. Postanite Wallester klijent
  2. Izdajte virtuelne VISA kartice u neograničenim količinama
  3. Pokrenite reklamne kampanje i platite svaku posebnom karticom

Naš inovativni API osigurava trenutno izdavanje virtuelnih kartica za sigurnu online kupovinu medija i omogućava vam efikasno upravljanje budžetom više oglasnih kampanja na jednoj platformi.

Provjerite sve prednosti Wallester kartica i pojednostavite online kupovinu medija još danas!

Ako imate bilo kakvih pitanja, slobodno kontaktirajte naš tim za podršku: Contact our sales team to improve your business spending | Wallester

Još kad bi radili. Zna se kada se vrše održavanja. :slight_smile:

Meni radi, možda blokiraju određene zemlje ili proxy-e.

Ne koristim proxy niti VPN i nikad ih nisam koristio i sumnjam da blokiraju Hrvatsku.

Na zalost ne mogu se regati jer mi niš ne dolazi na mob :frowning:

Confirm your mobile number
Enter a 6-digit code sent to **********

Dobryj denʹ!

Stvarno, u petak u nas su prolazili tehnički radovi. Sada sve mora raditi ispravno. Ako imate ono što vam treba, trebate kontaktirati [email protected] :slight_smile:

Katre
Lead Traffic Manager
Wallester

Zdravstvujte!

Molimo kontaktirajte [email protected]
Vam pomogut :slight_smile:

Katre
Lead Traffic Manager
Wallester

Namjerno imaju tipfeler na banneru ili slučajno?

slika

2 Likeova

Slučajno, poslali su mi ispravak al ga tek sad ubacujem.

Koji je benefit ovih kartica da platis 200 eura mjesecno? Platio svojom RF karticom ili wallesterom isto mi dodje?

ps. Nisam nikakav troll, nije ovo post samo da bih popunio rubriku. Rado koristim i platim sve sto moze olaksati zivot.

Zdravo!

Hvala vam na pitanju. Wallester Business nudi besplatni paket s do 300 virtualnih kartica. U slučaju da vam treba više od 300, možete se pretplatiti na premium. Ako imate dodatnih pitanja, ne ustručavajte se kontaktirati naš prodajni tim :slight_smile: Contact our sales team to improve your business spending | Wallester

Katre
Lead Traffic Manager
Wallester