SQLITE Preko HTML-a?

Jel to ide?

Ovako imam sve sredjeno u backendu i sad imam muku s frontendom. Nikako da nadjem neke tutoriale koji bi mi pomogli da sredim neki HTML GUI da korisnik moze edit, delete i add podatke u SQLITE.

Ajd ako netko ima neki dobar link ili makar keyword s kojim da pretrazujem jer sam vec svasta pretrazivao i samo nasao SQL tutoriale s querys i tim komandama sto sam ja vec sredio. Sad mi treba HTML GUI. Moze i javascript, mada u zivotu nisam radio s javom, ali ako nije komplicirano i ima tutoriala mogo bi probat.

Svaka pomoc je dobrodosla.

Pa zar ti ne treba sad neki jezik, poput PHP-a, koji ce procesuirati te tvoje upite prema bazi ?

Ili ako hoces bas sa Javascriptom, trebas onda imati neke endpointe, na koje ces se spojiti i slati upite prema bazi, u kombinaciji sa nekim JS frameworkom, ili da radis sa jQuery-om.

Btw Javascript != Java :wink:

Da, vidim, bolje javascript onda ne. Najbolje bi bilo nekako preko HMTL-a ako bi islo. To mi je jos poznato, ova javascript mi je kompllicirana.

Preko HTML-a ne mozes nikako, jer HTML ne moze direktno komunicirati sa bazom.

Node.js i imas i frontend i backend u istom jeziku. Umjesto sqlite uzmes mongodb ili firebase i imas odmah i push notifikacije kad si na stranici. Html zaboravi za takve stvari, ali ja sam mislio da si ti neki programer pa da to znas.

Ahh nece ove programske stvari kod mene proci. Nisma ja programer, ja koristim ubotstudio.

Pa sam sad zagrizao malo veci zalogaj pa cu morati izgleda malo opet neke stvari uciti.

Uglavnom nasao sma rjesenje. Koristi cu XAML za dialog sa SQLITEom, bar se nadam da cu to uspjet spospajat.

Hoces, ali koliko sam citao xaml je dead. Bolje bi ti bilo zagrist za nesto “pravo”, a ne za te izumrle tehnologije.