Sretan Božić i Nova Godina 2018 :)

Svima koji slavite, na dobro vam došlo Badnje veče i sveto porođenje Isusovo!

Zapravo nije ni bitno jeste li isinski vijernici, obični laici, ili ste pak ateisti… večeras i sutra se odmaknite od posla i compa, napunite srca ljubavlju, dušu ispunite mirom, a zatim ih podijelite sa svojim najbližima!

Sve najbolje u predstojećim blagdanima žele vam Stipe i Antonia :slight_smile:

6 Likeova

merry-christmas

Dragi Forumaši, :blush:
U ime ekipe WM Foruma i u svoje osobno; želim vam svima Čestit Božić :angel: i jednako tako sretnu, berićetnu i zdravu Novu Godinu 2018. :kiss:

Budite svi dobri (kao i do sada) te uspješni i zadovoljni webmasteri, Youtuberi i ostalo. :smile: :o:

7 Likeova

Sve najbolje vam želim povodom blagdana i tako isto vam želim puno skupih klikova u idućoj godini :wink:

:christmas_tree: :snowflake: :snowflake: :snowflake: :snowflake: :snowflake: :christmas_tree: :snowflake: :snowflake: :snowflake: :snowflake: :snowflake: :christmas_tree:

4 Likeova

Svima koji slave želim Sretan Božić, te mnogo uspjeha u 2018.

1 Like

Sretan Božić i nova godina svima na forumu.

2 Likeova

Sretan bozic i sve najbolje u novoj godini :slight_smile:

1 Like

animacije-bozicne-slike19
Sve najbolje svima koje ljubav i humanost vode kroz život

3 Likeova

srecni praznici svima, zelim vam jos uspjesniju sledecu godinu :smiley:

Sretan Božić svim forumašima, koji slave i sretna Nova nadolazeća 2018 godina…svima Vam želim viša sexa u narednoj godini i manje buljenja u monitor… Da vam bude dobro kako je i meni… :grin::wink:
Ahahaaa… :sweat_smile:

giphy (1)

3 Likeova

Vala kad oni meni mogu doći na bajram i pojest mi 3-4kg mesa mogu i ja njima na Božić oštetit’ ih za koji batak i koji litar vina ahhahaha :smiley:
Sretni praznici kolege <3

5 Likeova

Sve najbolje povodom blagdana, puno uspjeha u narednoj godini <3

Svima koji slave Sretan Božić, i mnogo uspeha u 2018 godini ! :snowflake::snowflake:

Svim članovima želim blagoslovljen Božić, te sretnu i uspješnu 2018. godinu, ispunjenu mnoštvom masnih čekova iz Google radionice, Facebook laboratorija, Amazonovog skladišta… ma kojeg god da je porijekla, samo da su što veći iznosi na njemu.

Živjeli!

3 Likeova

Hvala Svima i ja se također pridružujem čestitkama… Želim svima koji slave i njihovim obiteljima čestit i blagoslovljen Božić!

Sretan Bozic Vama i Vasim obiteljima, sve najbolje! :christmas_tree:

Sretna Nova 2018. godina svim članovima foruma koji se trenutno nalaze na Kiribatima :grin::point_up:

A onda redom svima ostalima…

Samo naprijed ljudi i sve najbolje!

1 Like

Sve najbolje u novoj godini.


Sretna Nova Godina. :blush: :o:
2 Likeova

Sve najbolje u 2018!!!

1 Like