Šta je to Snapchat?

Čitam da je to nekakav “servis za razmjenu poruka”, međutim gledajući na njihovom site-u o čem se radi, nisam mogao zaključiti išta.
Jel to facebook, jel to twitter, jel to obični chat…?
Kaže da su došli do 100 miliona korisnika…
O čemu se tu radi, ima tko iskustva ili kakvog doticaja sa tim?

Aplikacija za pametne telefone.Koristi se za komunikaciju odnosno slanje slika i video klipova za dodatnom porukom u vidu overlaya.

Zanimljivo je to da se ta poruka unisti nakod odredjenog vremena, koje osoba koja salje podesi.Znaci nije je moguce vise procitati.

1 Like

Ali se može screenshotat sadržaj tako da nije baš efikasno

1 Like

Razumijem.
Bezveze, ne vidim uopće smisla u tome, i da sam imao takvu ideju, vrlo vjerojatno bih je nakon 5 minuta razrade odbacio kao besmislenu… :smiley:
Ajd dobro, očito stvarno moraš imat blesavu ideju kako bi napravio nešto “revolucionarno”.
Nevjerojatno…
(hvala na objašnjenju)

Pa aplikacija jeste po malo glupa, ali danas glupe stvari prolaze.

1 Like

Tako i meni izgleda.
Što besmislenije izgleda, bolji prolaz ima.

Vidi temu, hahah :smile:
Upravo sinoć sam instalirao to smeće i obrisao. Jooj kakve sve gluposti ljudi koriste. :smiley:

A pitam kad ne znam. Pokušao sam saznat prije postanja, al saznanje je bilo tolko glupo da mi je bilo nevjerojatno da bi to mogao netko koristiti (a kamoli da je tolko popularno), pa pomislih kako sam nešto propustio pročitati…
Al izgleda kako nisam, da je to zaista - besmisleno i glupo :smile:

Ja sam ga jednom instalirao na zahtjev djevojke, a onda sam shvatio da je aplikacija besmislena(citaj glupost).

Zao mi je bilo sto mi je trosila RAM i prostor na telefonu.

Ma dobra je jer vam preko toga cure salju gole slike :wink:

Meni ih šalju na Vajber, ili Skype… Što će mi ovo sranje…

Očito nemate ljubavnice pa ne vidite svrhu brisanja poruka :slight_smile:

1 Like

A kaj ti to vrijedi ak imaš ljubavnicu? Vidi žena da imaš snapchat i odmah vidi da nekaj ne štima… :smiley:

Prije je to bio mms, pa u zacecima smartphonea skype, pa facebook, viber, snapchat, a zapravo je to jedan te isti dik :slight_smile:

1 Like