Šta kažete o HP 15-r151nm laptopu?

Šta kažete o ovom laptopu eKupi.hr - Vaša Internet trgovina | Vaša internet trgovina | Početna
Ako vam se neda ulaziti evo specifikacije
Brand HP
Tip proizvoda Računalo - Prijenosnik
CPU brand Intel
CPU tip Pentium ®
CPU model N3540
CPU brzina [GHz] 2,16
Core 4
L2 Cache n/a
L3 Cache 2 MB
Memorija [GB] 8
Integrirana memorija [MB] 0
Takt memorije [MHz] 1600
Memorijski utor SO-DIMM DDR3L
Max. količina memorije [GB] 8
Broj memorijskih utora 1
Ekran 15,6"
Vrsta zaslona BV (BrightView), LED backlit HD
Max. rezolucija 1366x768
HDD [GB] SATA 1000
Broj okretaja [rpm] 5.400
OS Windows 8.1
VGA Intel HD
Optička jedinica DVD±RW DL
Audio Dual speakers
Mreža 1x 10/100 Ethernet, 802.11b/g/n, Bluetooth 4.0
3G modul ne
Video kamera HD 720p
Čitač kartica SD
Paralelni priključak n/a
Serijski priključak n/a
D-sub n/a
S-Video Out n/a
HDMI 1
DVI n/a
RJ45 1
RJ11 n/a
FireWire n/a
Audio In/Out 1
USB 2.0 2
USB 3.0 1
Utor za proširenje n/a
eSATA 0
Display Port n/a
Micro USB n/a
Micro HDMI n/a
Masa [kg] 2,23
Boja bijela
Baterija Li-Ion 4 ćelije
Dodaci TouchPad s podrškom za multitouch, Box (25 GB of free storage)

Ne kažem ništa

Koliko para toliko muzike

Baš ste mi od pomoći

A reci za koju namjenu ti treba laptop?

Koja je cijena? Za šta ti treba? Šta možemo reći, jedino da kopiramo tu specifikaciju?

Jel to rabljeno?

Ako je rabljeno i jeftino uzmi za surfanje.

Ako kupujes laptop mislim da mozes naci bolji, samo neznam koja je cijena ovome, CCA 2000KN?

Koji ti je budget?

Svakako preporučujem izbjeći rabljene laptope bolje je i slabiji laptop ali novi s garancijom nego mačak u vreći. Naravno budet je taj koji sve odreduje ali ja sam misljenja da bi bolje i novi pentium nego stari i3 sad sve zavisi kolko para toliko i muzike

Evo ovako:

Za surfanje gledaj najmanje 4gb rama i dual core
Za igranje baci najmanje 12 000kn iako ti nikad ne tebi, nego bilo kome nebi preporucivao igranje na laptopu jer laptop je vrag. Puni ga, ode baterija, rikne glupost cijelog ga saljes na servis, mrtvi pixeli na monitoru itd.

Imam dual core
8gb rama
17"

Sluzi mi za surfanje i gledanje filmova. Odkad sam ga kupio imao sam 2 mrtva pixela, javio admu kazu, ubij me sada ali mislim da su rekli da je tolerancija 7 mrtvih pixela i ako imas najmanje 7 onda mozes slati laptop nazad njima. Sada imam ga godinama i godinama i imam problema sa baterijom iako mi kaze da je baterija uredu -.-

Gaming laptop je preskup i previse se grije. Ako hoces laptop kupi ga nemoj ga kupovati polovnog. Isto tako gledaj koja je rezolucija, bolje ti je uzet 1600x ili 1920x nego 1366x768 ovo govorim radi filmova.

Pravi gaming laptop se nikada previše ne grije, imaju po 3 coolera min. i temperatura ne ide iznad 50. Istina, preskupi su.

To je istina. Gaming laptopi su danas na razini ali s time im je cijena vrhunska tako da za te novce možeš kupiti pc s monitorom od 27" pa se igrati i raditi kao čovjek iako i gaming laptop ima svojih prednosti naravno.

Ma za svakodnevne potrebe dns je lako naći laptop za 3000 kn i bit ćeš i više nego zadovoljan. Gledaj da bude 8gb rama ako ti je nepotreban veliki ekran smanji uzmi manji, uzet bez os-a i ako nije za “igranje” uzmi bolji proc netreba ti grafička i u 3000 kn ćeš se uklopiti a i bez problema igrati starije igrice

Prije svega razmisli dali ti uopce treba laptop, jer za iste novce mozes dobiti i do duplo boljeg desktop kompjutera. Pa ako mislis laptop koristiti kao desktop mozda ti je bolje uzet onda desktop.

Slažem se :+1:

Hvala ljepa, našao sam isti za 2000kn na njuškalu al čini se da ga neču uzimat, Htjeo sam ga koristiti za surfanje i ponekad koju igricu poigrat iako mi je to skroz nebitno, Bum razmislil još :thinking:

ma novo je novo i znaš šta kupuješ :slight_smile:

Ak ti spousti na 1500 se isplati kupit.