Sta se dogadja sa naslov.hr?

Pozdrav,

Da li neko zna kakav je problem nastao sa naslov.hr, posto stranica nije online nekoliko dana?

Hvala!

Kaj bi se desilo, dobili ban s googla i više ne rade.

Nisam to znao…

Steta, bili su dobar nacin za brzo indexiranje linkova.

Kako mogu ne raditi radi googla? Mogu jedino biti obrisani sa tražilice ili izbačeni sa adsensa.

Vjerovatno sa adsense jer imaju 140000 indexiranih linkova.

Čovjek pita zašto sajt nije online, google sa time nema veze.

Spojili su Dan Pobjede s Gospom biće

Evo naš Bojan uvjek istraži teme koje nas zanimaju, objašnjenje za naslov.hr:
http://rep.hr/vijesti/internet/zoran-marincic-otkrio-zasto-je-ugasen-naslov-hr/1937/

No, inače, nema “potplaćivanja” gugla. Toplo se nadam, bar :slight_smile: Prijave kojekakve preko njihovih nekih kanala, to ide, to svi znamo aj ges.

Čitao sam neki dan onu temu u kojoj se debatiralo kad je bio skocio na gemius. Prvo, ta shema i danas radi, ne dobro ko nekad. Brze se skinu stranice ako nema dodatnih backlinkova, ali moguce je poletit na long tail koncept s 0-2-3.000 visita na dan (s dobrim backlinkovima, i ako je dobro izvedeno, moze i na 10.000) u kratko vrijeme. Jedini je problem sto nowdays je to tesko zadrzat, pad je siguran.
Volio bih cuti kakvog seo experta da da misljenje, ja ipak nemam svoju titulu :slight_smile:

Drugo, citajuci teme ovdje i po rvackoj gdje god netko postigne nesto, povraca mi se. Kolko se skupi “dr mr ing” ekipe i glumaca i svi kakaju al ono redom. To ne kuzim, tj kuzim al nema smisla se grublje izrazavat, i iz toga derivirana izjava da nema smisla radit za HR je tocna 101%. Steta.

Fkt steta, izveo je fintu, umjesto da naucimo nesto, islo se nogom u dupe. I tako je sad offline jedan servis koji smo svi koristili, jel :slight_smile: Bravo, bravo.