Startup iskustva?

I eto sad si poslao link, sta s njim? Nit imas pojma o tom ni nista

Covjek sta god napise, nadju se seratori koji nemaju nijedan konstruktivan post od registracije na wm, samo se zakace za neku izjavu il misljenje i palamude.

Ne znam sto tebe muci, samo sam dao link da se vidi servis slican tome sto je on rekao.
Stvarno ne razumijem cemu vrijedanje. A o ovome ipak znam malo vise, citao sam i slusao njihove pokretace vise puta i znam sto je sve potrebno za ovakav projekt, u krajnjem slucaju imam i nesto ulozenog novca tamo.
Tako da stvarno ne razumijem tvoj ispad.

Nijedan konsturktivan komentar od tebe nisam procitao, samo kacenje na tudje izjave. Sve ovo sto si meni odgovoriom si mogao iznad napisat kao odgovor na temu, al ne, ne zelis podijelit s drugima nista konstruktivno, nikakvu uspjesnu pricu(ako je imas), nego samo provociras i palamudis.

Orasi su ok kao fond… ali uzgajanje zivotinja ima daleko vise pokretnih dijelova, daleko vise posla i mnogo veci potencijal da se zavrsi u minusu

2 Likeova

Razumijem da ne vidi svako potencijal u istoj ideji, zato sam i tražio da saslušaš detaljnijji plan. Uglavnom ali jasna mi je tvoja perspektiva. Što se tiče ovoga da radim neki jednostavniji model pa da pokušam to gurati s vremenom, na tome zapravo trenutno i radim nekih 2 mjeseca. Radimi platformu za spajanje poduzetnika i ljudi kojima trebaju HVAC sistemi, jer je to moja primarna struka zapravo i tu imam ogromno poznanstvo i znanje, ne samo tehnicko nego i trgovinsko i tako dalje. Razlika izmedu moje platforme i neke druge takve slične jest u tome što će moja imat AI chat, što vjerujem da će podići kredibilitet i podić me iznad drugih, te imam izvrsne stručnjake u samoj branši, od inžinjeringa do ključa u ruke. Ovo je nešto što nije “inovativno”, ali je upravo ono što ti kazes “nesto jednostavnije” i na kraju krajeva realnije i sigurnije. Uglavnom javim rezultate za koji mjesec.

1 Like

Ocito ne znas sto je provokacija i nemam se namjeru vise prepucavati, buduci da sam dao link prije tvog bahatog galamljenja, tako da ovim zavrsavam. Sretno sestocifreni.