Stavljanje Adsensa na web

Novi sam u svemu ovome,prihvacen sam u Adsense i probao sam implementirat kod u stranicu,ali imam problema.
Za pocetak sam kliknuo nova oglasna jedinica i za probu sam stavio naziv Dubravnik i uredio boje,dobio sam kod,na stranici sam napravio box za taj kod,al kad zaljepim kod niceg nema,nije mi bas jasan setup google adsensa,radi se o stranici o turizmu tj. neke informacije o Hrvatskoj,sto da tocno stavim u naziv itd. i zasto mi se nije nista pokazalo nakon ugradnje koda?

trebaš sačekat da adsense boot nađe tvoju stranicu.

Prikazali su se oglasi,ja napisem u nazivu Dubrovnik,pise Tel-Aviv apartamns,Paris Accomodation,ne kuzim :P. :krele:

ne mozes kontrolirati sadrzaj oglasne jedinice, tj. to sto si je ti imenovao dubrovnik ne znaci da ce se prikazivati oglasi vezani samo uz dubrovnik.

Ljudi obicno imenuju oglasne jedinice na nacin da napisu na kojoj je stranici oglasna jedinica aktivna, zajedno sa pozicijom. npr,
http://www.turisti.com

  • homepage top

Pozdrav, evo i mog iskustva, naime, prvi put da sam uspeo da ukacim da dodjem do stranice za upis juce jer raniji pokusaji su zavrsavali onim objasnjenjem da se prijavim kasnije i da se izvinjavaju. Jos juce su ga resili i odmah mi nalog otvorili, ja postavio njihov kod na stranicu ali nema nicega, pa me jos i interesuje da li ja moram da napravim okvir da bih barem video okvir? No, snacicu se vec, ali se iskreno nadam da ce proraditi sa sve reklamama.

Pa oglasi su iz oblasti turizma, zar ne :dada:
Šta je tu lose? Ne ocekujes valjda da se prikazuje samo Dubrovnik…