Steemit Bloger - Web 4.0

Ej, jel ima tko sa foruma da ima steemit account pa da se povezemo.


Evo ja otvorio prije nekoliko minuta.

Tu cu pisat nesto jos ni sam neznam sto, kao ideja mi je ovaj steemit stvarno super…

Stavite link pa da vas followam.

Odlična stvar. Užasno me jebe engleski i pravilno pisanje, a dojma sam da ukoliko ne pišem gramatički točno ljudi neće čitati. Kao da ja dođem na neki hrvatski sajt di su vremena fulana, odmah ugasim. Nikako da krenem s učenjem, no ubrzo mislim da hoću.

Ali ima i video sekcija, vloging, svasta nesto, pa ako imate neku predstavu mozete to zakacit ondje pa vidjet dali se zaradi sto coinova.

IMO ovaj steemit ce zeznut mnoge ako se uskoro ne prilagode, a slicno uskoro izlazi i za gamere, buff.game, kad to izadje past ce mnoge glave…

Iskreno mislim da ce blockchain system masovno prvo pocet online, inace vec je poceo ali kad to zahvati sve aspekte interneta onda je samo pitanje vremena kada ce se to dogoditi offline.

Zamisli da ti netko palti pivu bez obzira iz kojeg razloga tako da stisne samo jedan gumb i nista vise. Pive ce frcat na sve strane, a ovako kad mora vadit karticu pa nesto ukucavat pa verifikacije manualne… pa tko ce se time igrat za jednu pivu ili ukucavat paypal, pa password pa te pita za 2 authentication code, pa ti uvali captchu…

@dadaas Imaš li vremena u nekoliko rečenica objasniti šta je Steemit i kako funkcioniše? Vidim da je to društvena mreža koja se zasniva na blockchainu, ali na osnovu čega oni plaćaju korisnike? Da li procesori od korisnika rudare u pozadini ili je u pitanju nešto drugo?

Izguglao sam, nema potrebe :wink:

Ako nemate jake pratioce koji će vas pogurati ili ako ne platite promociju vaših objava, veoma su male šanse da zaradite nešto :slightly_smiling_face:

Normalno, kao i sve drugo, nema novca na lijepe oči :wink:

Pa bilo je novca na lijepe oči na samom početku Steemit-a, ko je tada bio aktivan mogao je dobro zaraditi :slightly_smiling_face: Nikad neću zaboraviti to vrijeme kada se za 5 rečenica i 2 fotografije zarađivalo $500 :smiley:
Sada je to već malo teže :smile:

A gledaj, svakog dana potrošiti 5-10 min na Steemit i ko zna šta se može dogoditi za godinu-dvije.

1 Like

Naravno, ovo sam samo napisao da se ljudi ne bi razočarali. Ja sam masu ljudi doveo na Steemit, kada su vidjeli koliko sam dobijao na postovima, međutim kada su vidjeli da njima ne ide tako dobro, odustali su. Jednostavno, Steemit je drugačija platforma, nije baš pravedna, puna botova i slično. Ali naravno uz dosta rada se može uspjeti :slightly_smiling_face:

1 Like