StepAd - Nova platforma za publishere

Nema na cemu da se zahvaljujes. Evo ja vec tri isplate dobio i sve super, postim liku poruku na viber i on za mene odmah pusti uplatu. I sad za nove publishere ima poklon videcemo i to hehe :laughing:

Kako sam ih shvatio odmah u startu dobijes 0.035 , mada sam primetio da su podigli na 0.04 ako sajt ustvaruje konverzacije.

Reci mi na koju poziciju drzis te adnow reklame? Malo mi je cudno ovo. Ranije dok sam ih drzao na sajtu na 150k prikaza nisam zaradjivao vise od 20$. Opet da ponovim, prvi mesec i prvi dani, sve super dnevna zarada tipa 100$ po danu, i onda krene naglo da opada

kod maria cpc od 0.06$ i rpm (po reklami) oko 0.80$. Kod ovih je 0.03$.

Logicno je da kad dolaze isti ljudi na sajt a malo reklama ima da se vrti- opada ctr… i do 50% nakon mjesec dana

Oni mi se javili sami na mail pre nekih 3 nedelje. Imam jedan domaći sajt sa oko 500k poseta mesečno i ne pada mi napamet da stavljam svakojake mreže i razbacujem svoj trafik tek tako.

Usput, pripazite na ove nove profile na Forumu koji se ‘kao’ raspituju o ovoj mreži a zapravo pecaju ribu. Dovoljno je da par ribe ovde zagrize i da krene čamac da se puni kao što je bio slučaj sa MonadPlug. A onda kad osete da imaju već za ćevape i pivu onda kreće priča kako im šaljete loš trafik i tako to. :joy:

2 Likeova

A koja je logika- oni daju punu cijenu klika? Gdje su oni tu… i cijena klika je 0.035e ifiksno… znaci svi sto placaju reklame placaju isti cpc? :smiley: Bolje 75% od 0.8e, neg 100% od 0.20e

adnow mjeri impresije za cijeli widget jednu?

a ovi mjere mislim kao nativemedia po svakoj reklami u widgetu jednu

Za razliku od MonadPlug ovdje vlasnici nemaju mrlje iza sebe.
https://bizreg.pravosudje.ba/pls/apex/f?p=183:13:3247800652962767::NO::

pa eto opet, koliko ima blokova u widgetu ovdje- nek je 4, izadje mu onda adjusted rpm 12 centi, a gore mario uzeo oko 80

Koja je tu vrsta reklama na stepad,suljevi cukljevi i ostalo ili kako zaraditi…Od vrste reklama i teme sajta zavisi zarada za vlasnike sajtova.
Gejmerski sajt koji posecuju mladi, nece ni pogledati reklame o cukljevima…

ima 16=2x8 ako je ovo statistika ovog sajta što je ostavio link ispod

1 Like

pa dobor onda, to je na dve reklame 0.48$, a mariovo je 1.5$

Ljudi nikako da shvate pola tih native (ili oglasnih) network-a su čisti scam .Ono…izmuljaju od advestera i publishera par destina hiljada dolara i puf nestanu.
Uvek sam pre verovao native (ili sličnim oglasnim mrežama) koje posluju više od 5 godina na internetu nego ovim novokomponovanim

1 Like