StepAd - Nova platforma za publishere

Preporučio bih svim publisherima novu platformu za monetizaciju sajta https://step-ad.com/ cena klika je fiksna 0.035 pridružite se platformi i vi! Minimalna zarada za isplatu 100€, čeka se od 2 do 7 dana!


Zarada samo na klikove?

1 Like

Najjace je kad je CPC veci od RPM-a (po impresijama)

270k impresija i svega 8€? Nije linto ultra malo?
CTR isto nerealno nizak, kakve su im reklame kad je ovako mali CTR? Ili mkzda steluju.
Inace ovo nije tvoj nalog @dejan9090 ?

ovo je toliko profesionalno da je na levelu 2. osnovne…

Da, i daju fiksnu cenu klika 0.035, čak vidim da su pojačali cenu klika. Svakako su bolji od adnow,com. Ae bar za sada mogu da ih pohvali. Pošto svi oni kad kasnije probiju neke granice uglavnom smanje cenu klika.

pripazi šta pričaš o @AdNow.com

1 Like

jeste, bolji su od adnow, samo placaju 10 puta manje… nekim ko Mariu bi to bilo i vise nego 15 puta manje

Dejane, hvala sto nesebicno dijelis nesto novo na trzistu.

Sto se tice traffica, zarade, klikova i svega - svjesni smo da sve varira, od sajta do sajta. Kvalitet sadrzaja, posjetioca i sl. Tako nije isto ako na sajtu prikazujes 20 oglasa ili 4. CTR, impressije u ovom slucaju su tema za sebe, tako da ne mogu porediti sajt news / magazin i tipa ovaj sto si postavio, koji vrti 20 oglasa i sajt koji ima drugaciji traffic i manje oglasa.

Mene iskreno zanimaju neke druge stvari, kao npr kakve su isplate, da li je sve uredno? Komunikacija sa mrezom kakva je, jel potrebno da se cima po 15 dana da isplate ili sve ide svojim tokom?

Svakako da cu probati ovu mrezu i vidjeti kako ce raditi kod mene na sajtu.

1 Like

Za trash sajtove ok zarada na osnovu impresija.

Ceca pokazala previše foto video.

3 Likeova

pa nije bas, adnow ce platit jedno 5-15 puta vise i na tim krs sajtovima (imas gore primjer)

Naravno, i google ce da plati 10x vise, kao i slicne mreze. Ako sam dobro shvatio, kako je napisao Dejan, koristio je adnow, po ovome i ova mu kao vise odgovara… Mozda se nesto promjenilo i kod njih - ko zna. Nisam probao adnow. Trenutno vrtim IA, ali ubacim ovo za destop.

1 Like

tesko… adnow kad se dogovoris za cpc placa daleko vise po impresijama nego google… eno gore kod maria je prosjek oko 0.80$ na 1000 impresija… an googlu tesko da je na istu posjetu preko 0.20$

‘adnow kad se dogovoris za cpc placa daleko vise po impresijama’

  • jel moze da se dogovori cpc da placa vise po klikovima? Ako imas kontakt neki da mi pustis na poruke? Hvala

pa otvoris tiket i trazis fiksni (trazis npr 0.03$), kod mene je takav, kod maria je 0.06$

1 Like

kod maria cpc 0.05 a kod ovi 0.03 kako je to 10-15x više?

1 Like

ovo bi ti trebalo biti oko 15-17k realni posjeta

1 Like

Ok. To onda dodje da ovdje u startu imam 0.035 a na adnow moram pisati ticket za 0.03? Da li ima ovdje neki support, da li se moze dogovarati cijena? Dejane, jel mozes odgovoriti?

1 Like

Ovo mi je malo cudno. Koji je sajt u pitanju? Ja sam sa njima radio i nisam bio zadovoljan.

Ja sam adnow dugo koristio i samo prvi mesec pre isplate placaju dobro. Vec naredni mesec spuste cenu klika i prosipaju pricu kako ima i nevazecih klikova. Mozda bi bolje prosao da sam oglas drzao na dnu sajta, primetio sam da se vise placa i kod drugih