Što je bolje 1 stranica od 1000$/mj ili 10 od 100$ mjesečno?

Pozdrav svima, zanima me vaše mišljenje. Da li mislite da je bolje imati 1 stranicu na kojoj ostvarujete prihod od 1000$ mjesečno ili 10 stranica na kojima ostvarujete prihod od 100$ mjesečno?

Logički je bolje 10 stranica po 100$ nego jedna od 1000$
jer ako propadne stranica od 1000$ nemaš ništa a ako propadne stranica od 100$ ostaje 900$

Šta je lakše ? Raditi u jednoj štali koja daje 1000 litara mlijeka ili u 10 koje daju po 100? :smiley:
Meni bolje jedna od 1000 jer je lakše raditi na jednoj nego na deset. :slight_smile:

Pošto se pita što je bolje, moj odgovor je 10 stranica od 100$.
Nije lakše, i više košta (10 domena umjesto jedne), ali mislim da je puno bolje jer je sigurnije.
Isto tako, puno je lakše dotjerati stranicu da zarađuje 100$ nego 1000$.

Pravilo ne vrijedi za dalje, 100 stranica po 10$ :smiley:

Ja kažem da je vrijednije imati stranicu od 1000 dolara nego njih 10 po 100, a što je bolje… kako kome :slight_smile:

Meni isto tako…

Ako želiš stres, paniku, manje posla,… onda jedna od 1000.
Ako voliš laganije ali nešto više posla… onda 10 po 100.

U ovom slučaju ja bi glasao da je najbolji omjer 2x500. :slight_smile:

Znate onu: “Don’t put all your eggs in the same basket”.

@dev_masta evo iz ovoga mozes da izvedes drugi odgovor, "Nije lakše, i više košta"
Znaci vise kosta, kako odrzavanje tako i vrijeme koje ti treba tako i cena hosting i domena.

Citiram @SteelMaiden Ja kažem da je vrijednije imati stranicu od 1000 dolara nego njih 10 po 100, a što je bolje… kako kome

I ja isto.

Nisam rekao ni da je lakše, ni da je jeftinije, ni da je vrijednije.
Rekao sam da je bolje.

Don’t put your eggs in one basket znači - ako imaš jednu jedinu stranicu, pitanje je kako ona zarađuje 1000$
Ako je Adsense u pitanju, šta ako ti zablokiraju račun ?
Propalo ti je 100% prihoda.
To se zove diverzifikacija.

Pod bolje, naravno, i ja moram dodati - kako kome.

Imao sam vise sajtova koji su nosili po manje i prebacio sam se na jedan koji nosi solidno i nisam požalio.
Po meni, svaštarenje je pušiona.

Osim ako nije adsense / blackhat model pa drugačije ni neide.

Ja ću ipak podržati opciju 10 sajtova po 100 $. Nekak je sigurnije.

Jedan ali vredan :slight_smile:

Hvala svima na odgovorima, vidim da ima podijeljenih mišljenja.

Osobnog sam mišljenja da je bolje imati više izvora prihoda, a ako već imaš uhodan sistem izrade niche stranica, isti model možeš primijenit na nove stranice.