Što mislite o ideji za Youtube kanal o recenzijama?

Youtube kanal na kojemu bi se pravile recenzije proizvoda sa ebaya, aliexpressa i dr.
npr. narucim s ebaya neki gadget i napravim recenziju za njega i to javim covjeku od kojeg sam kupio taj gadget da on taj video zaljepi negdje kako bi promovirao svoj gadget i kako bi mu se povecala prodaja, a ja bi na taj nacin dobio kanal sa pregledima.
Kad bi skupio veci broj pregleda vjerojatno bi se i drugi selleri sa ebaya ili sličnih stranica javili da im napravim recenziju te mi poslali njihov gadget ili nekakav proizvod ili slicno.
Pa evo sto mislite o ovoj ideji, dali bi ljudima bilo zanimljivo gledati kratke recenzije o nekakvih gadgetima i sl.

Pokusaj, nikad neces saznati ako ne pokusas.

1 Like

ideja mi zvuci ok, selleri dobivaju besplatnu video prezentaciju a ti poglede. win-win

Teoretski zvuči dobro, ali u praksi baš neće biti lako…pokušaj pa nam javi kako ide…

A usput u opisu videa mozes ostaviti aff. link, ako je dozvoljen na youtubu…

Ili jednostavno preusmjeravaš promet od youtubea na svoj affiliate web, pa zaradiš poštene novce umjesto siće od youtuba :stuck_out_tongue:

1 Like

Ja radim nesto slicno, trenutnoi 700+sub, i ok pregledi (top video ima 25k pregleda a prosjek je oko 100-1000)… jos dok boostam kanal budem se krenuo malo javljati okolo za free sampleove i slicno :slight_smile:

moze se na yt automatski zaljepiti aff. link… al’ tesko je krenuti tako ako mislis sam narucivati sve te stvari za review… :slight_smile:

Koliki ti je CPM ?

Za 1. mjesec mi je bio 4$, a za ovaj mi je zasada 4.5$ :slight_smile:

Bok TLV. :blush:
Novim oglasom maloprije si me prisjetio na ovaj svoj (relativno) stari topic; kako ide sa ovim Youtube kanalom? :blush:
Vidim da si odustao od onog sa timelapse videima? :o:

Pozz :slight_smile:

Nisam ni krenio s tim kanalom jer da bi izbacivao kvalitetan sadrzaj potrebno je puno vise vremena nego sto sam mislio (trenutno ga nemam), a sto se tice timelapse videa tu je potrebno imati jako dobru opremu koju takoder nemam.
Da mi je cilj youtube kao primarni izvor zarade sigurno bi se vise potrudio, ovako je to samo bilo na razini znatizelje