Što mislite truju li nas?

zaboravih i potkapacionalnost racionalnosti, logike, iqa i par drugih stvari …
to sam procito negdje nekad u nekom clanku al senilnost uzima danak…
ali mogu sa 100% vjerovatnoce tvrditi da 99% ljudi nece s 99% sigurnosti smatrati da je MH novi hitler i da pogreska u tome nece biti veca od 1%… zivjela logika…
ima i ona narodna ko se svadja s budalom veca je budala od njega haha…
i da analiticki sam prekapacitiran jer sam polozil analiticku kemiju 1 &2;)

Što se tiče teorije zavjere za 11. rujan i ove chemtrailse, osobno ne vjerujem u nju, ali moraš priznati da ni ti ni ja sa trenutnim podacima do kojih možemo doći ne možemo sa sigurnošću tvrditi da je to istina ili nije.

Znači teorije zavjera i novi svjetski poredak su apsolutna glupost i u tome nema baš ništa?

Bilo bi odlično da nam ti kao takav kapacitet otkriješ šta se događa kod sljedećeg?

Subliminalne poruke kroz reklame, filmove, čak i crtiće…

So good, you’ll suck dick

Ima još more ovakvih stvari…

Za Chemtrailse mozemo tvrditi da nisu istina jer su nebrojeno puta eksperti se izjasnili o tome. Zovu se CONTRAILS i to su tragovi obicne kondenzacije. A evo ti slika iz 1940. godine:

istina je da je i neistina istina…

ti imas ozbiljnih problema ako ovo navodis kao bilo kakav argument…al uzivaj u dopaminu…

To nije moj problem, teret dokaza je na onome koji nesto tvrdi (u ovom slucaju oni koji vjeruju u chemtrailse).

Gospon Kapacitet, očekivao sam više od Vas.

pobegulja

Svaki put sam zadivljen kada citam pojedine komentare. Svi placu da je drzava u ■■■■■ da nema posla … a upravo ti koji nemaju posla - imaju viska slobodnog vremena i pisu ovakve glupe komentare i podupiru sulude teorije zavjere. Stvarno mi ih je zao … i bas se cudim zasto nemaju posla … a sigurno ce nam s takvima biti bolje. Istina da je ovaj post u birtiji … ali ovolko replyova i borenja s vjetrenjacama na idiotskom threadu … to je too much :smiley: Mozda bi najjednostavniji odgovor sviju prisutnih trebao biti “Da … truju nas” i EOD.

Pogledaj ovaj video, vjerujem da ces se sloziti s njom.

1 Like

sta bi tek krizari i muslici rekli da znaju da je njihova religija zapravo urota heheh sacuvaj me boze vjernika…

Takvih videa ima onak na tisuće, u nekima ima nešto, u nekima nema… Ja uopće nisam ništa napisao za chemtrailse niti znam točno o čemu se tu radi, također ne vjerujem niti u ljude guštere ili što već, samo sam gosponu Kapacitetu odgovorio na njegovo apsolutno negiranje teorija zavjera s temom subliminarnih poruka.

Ako zele otrovati ili ako zele nesto psotici a da nebudu vidjeni odna je to dobra ideja, da truju sa tim trakama u zraku, nitko se nece buniti jer je vec navikao na to.
Ali mislim da postoji vise slojeva teorija zavjere, pa pocni od samog sebe, postavi si pitanje:
Zasto kad dodjem u krcmu moram popiti pivo?
Zasto kad dodjem u ducam moram pojest cokoladicu?

Ako znas odgovor onda znas i najvecu teoriju zavjere.

ima u romanu reklamokroacija krasan opis toga… pojedes cokoladicu pa ti se pripije neskafa pa ti se pripali cigara pa ti se prijede cokoladica…etc…

I samo još nešto, ne vezano za taj video kojeg si postavio, da li ti uopće ne dopuštaš čak niti postojanje subliminarnih poruka?

Naravno da dopustam, no ne treba pretjerivati.

Dobar je primjer ovaj video koji sam postavio, ako se trazi ‘povezanost’, naci ce se.

1 Like

Evo još malo hhhhh. Čika Bil se hoće da pobrine za nas :smiley:

Ja se samo nadam da se zajebavas sada.

Sto se tice ovog videa bilo bi dobro kada bi ga pogledao u cijelosti, a ne to stavljao nekakve isjecke koji su sastavili neki teoreticari zavjera i postavili na youtube. Ovo je nazalost jako opasno jer postoji veliki broj ljudi koji vjeruju sve sto cuju, a da bez imalo truda pocnu siriti to okolo pa tako povjeruju i ovakve budalastine.

Covjek koji godisnje potrosi preko 28 milijardi dolara, sto je btw. vise od Hr. proracuna, na pomoc zemljama treceg svijeta posebno u skolstvu i medicini bas ima interesa da ih ubija. da ima ikakvog interesa onda bi ih tamo ostavio da umru od gladi, a ne im pomagao. Fakat ne znam koliko ljudski um mora biti ogranicen da ovakve kontradiktorne stvari shvati za ozbiljno.