Što mislite truju li nas?

Izraubana tema do bola i nadasve glupa.
Najbolji clanak koji sam citao prije 2 godine mozes pogledati ovdje:

Nadam se da ce ti biti stvari jasnije nakon sto procitas :slight_smile:

Yep, truju nas svaki dan. I to ne samo iz zraka već i iz vode i iz zemlje.

Jebote tu pričaju o chemtrailsima, a otrovima kojima se svakodnevno špricaju voće i povrće niti riječi.

Osobno ne vjerujem u tu teoriju zavjere, ali ovaj članak na koji si dao link ništa ne dokazuje jer se cijeli članak bazira na puno pretpostavka koje nisu dokazane i upućuju na samo određen način zaprašivanja. Isto tako osobno mislim da se lako može doći do računice koja bi opravdala isplativost takvih letova i svega što ide uz to. Problemi zbog kojih ne vjerujem u ovu teoriju su:
1.Da se to ne bi moglo tako zataškati jer mora biti puno ljudi uključeno.
2.Zašto onda plinovi ne bi bili bezbojni.

“Kemija je svud oko nas” - udžbenik iz kemije za osnovnu školu…

1 Like

Truju. Ja sam pilot i svakodnevno dobivamo spremnik za posipanje. Kad smo na odredjenoj visini narednik kaze “špricaj braateeee” i onda mi opletemo po nevinoj raji. Za to sam se skolovao.

1 Like

Pa s obzirom da povremeno viđam stvarno sumnjive crte na nebu, tipa u sat vremena prođe njih 30 cik-cak i te crte ostaju na nebu satima i šire se, dok ostatak dana prođe možda par aviona čije crte nestanu odmah, malo mi je sumnjivo sve to skupa.

Izvoli pa citaj, vec milijun puta prozvakana tema na bug forumu: http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/teorije-zavjere/43986.aspx

Koji si ti debil bogati. Jesi li pogledao video do kraja kad su u stanju napraviti ono što su napravili u Vijetnamu onda su i u stanju napravit i ovo, ja ne kažem da je istina i da vjerujem u to nego sam pokrenuo raspravu čisto da vidim kako drugi razmišljaju.

Truju nas. Zalim one koji ne vjeruju u to, a i inače u (suvisle) teorije zavjere.

Ja vjerujem da truju. Da nema Interneta i dostupnosti informacija iz različitih izvora možda ne bih vjerovao, ali ovako ne mogu ignorirati sve te informacije i logiku.

Mene jako zanima kako se financiraju niskobudžetne avio kompanije i kako uspjevaju pozitivno poslovati sa smiješnim cijenama karata. To je samo kap u moru svega što smatram da ide u prilog ovoj “teoriji zavjere”.
Ovo što je izjavio taj neki pilot zašto chemtrailsi nemaju logike je glupost. On može biti naivan, plaćen ili u pravu. U svakom slučaju tekst je besmislen i ništa ne dokazuje.
Ja sam negdje čitao intervju sa avio mehaničarem koji je izjavio da su on i kolege “preuredili” nekoliko civilnih aviona za “špricanje”, da je to nadledala vojska iako se radilo o civilnim avionima, i da su bili zastraživani od strane nepoznatih ljudi koji su dolazili na kućnu adresu da ne bi izašli u javnost s informacijama. Možda i on laže, a možda i ne. Ali i taj slučaj je samo jedna kap u moru svega što sam pročitao i što ide u prilog ovoj “teoriji zavjere”.

Ako je 9/11 isceniran (vjerojatno je to većini jasno jer previše toga “smrdi”) onda me niti ovo ne čudi. Da li je njihova namjera sustavno trovati ljude (razlog može biti profit farmaceutske industrije ili depopulacija koju između mnogih otvoreno zagovara i Bill Gates) ili sprječavanje globalnog zatopljenja, ili oboje, ne znam, ali vjerujem u to “zaprašivanje”.

Ja sam mislio da ce ljudi na wm forumu koji imaju pristup internetu i informacijama biti pametniji od toga da vjeruju u chemtrailse, ljude gustere i slicne stvari.

1 Like

ajde opustite se svakako cemo umrijet :slight_smile:

Daj majke ti nemoj biti coban sa neba koji vjeruje u gluposti. Taj mit se prosirio jer je neki kreten kompletnu izjavu sasjekao i izvukao iz konteksta sto je novinarima i ljduima koji nemaju sta raditi, a i onima nepsimenima to glavna zanimacija, a takve stvari dizu i nakladu.

1 Like

Bill Gates se satra po Africi da pravi skole, vakcinise ljude i daje svoje bogatstvo, ali narod je toliko proklet da su im dobri neki ljudi koji ih svakodnevno lazu, a losi oni koji spasavaju milione zivota.

Najvise se bojim te ludosti. Kad covjek nema mozga da prepozna dobro od zla, to je tuga.

1 Like

Ma ti nemas pojma. Sva ta cjepiva koja on daje po Africi su ti cjepiva s kojima se ubijaju djeca i vrsi depopulacija Zemlje. Jer njemu to naravno ide u prilog ima ce vise zemlje za sebe jer je toliko proklet da je 90% svoje imovine stavio u “Zakladu Melinda i Bill Gates”. Na kraju je skuzio da se zajebao, pa sad po Africi cjepivom ubija ljude kako bi se dokopao zemlje. Pa jebote kako do do sada nisi nigdje na netu procitao. :sweat_smile:

Jbg ja sam ovca, a oni jedini znaju pravu istinu jer nose sesire od folije i niko im ne upravlja umom.

Vjerovanje u teorije urota indicira analiticku potkapacitiranost ali s druge strane je to prirodno da mozak trazi uzorke tamo di ih nema nebil dobio malo ekstra dopamina…

s trece strane problem je kad takvi izglasaju hitlere na vlast…

ko sto je reko drug asimov:

“Anti-intellectualism has been a constant thread winding its way through
our political and cultural life, nurtured by the false notion that
democracy means that ‘my ignorance is just as good as your knowledge.’”
― Isaac Asimov

analiticku potkapacitiranost? Nemaš 100% dokaze da ne postoje, a ni oni 100% da postoje. Mirela Holy se protivi tim avionima chemtrailsima znači onda je novi hitler ili da bi ga izglasala, logika ti je stvarno na razini analitičko prekapacitiranog čovjeka :slight_smile:

Onaj ko drži i upravlja hemikalijama ima najbolje i najjače oružje na svijetu. Zašto ga ne bi upotrijebili i testirali na bijedi kakva smo mi i slični nama? Mi smo nule u odnosu na neke vodeće svjetske sile, pokusni kunići. Na kraju krajeva sve se svodi na moć, i naravno da nas truju i testiraju sve i svašta na nama. Niti možeš dokazati, i da možeš dokazati neće ti proći. Novac, moć - svako to hoće. Mi samo možemo pričati o tome, a nećemo nikada ništa moći ni dokazati ni uraditi po tom’ pitanju.

Pitajte pčelare koliko nas truju. Ti ljudi znaju najbolje. Pčele masovno izumiru zbog prskanja svega i svačega, pogotovo kada nije vrijeme za to. A kada pčele izumru to je kraj za nas ljude :wink: