Što umjesto adsense?

Što staviti umjesto adsense, a da uredno i bar donekle plaća?

Facebook Audience Network

Juicyads, samo stavis da oglasi koji se stavljaju da su not adult tipa

Koliko placaju po kliku?

Pa zar Juicyads ne prikazuje adult reklame!?

@irac zavisi koji ti je sadrzaj,ja evo pravim sajt gde ce biti samo popup reklame i i video snimci isto sa popup jer oni imaju dosta bolji cpm. Inace o popup ti moze sve objasniti @korisnik9758789 od njega sam sve ucio na ovom forumu,sto se tice popup i openload i jos svasta nesto.

da zavisi od sadržaja, popupovi mogu za specifičnu vrstu sadržaja … ako staviš popupove na sajt koji nije za njih kvari se user experience

umjesto adsensea ja bih stavio mgid ili adnow reklame …

Ja aplicirao za mgid i nisu me primili nemam 9000 unikatnih poseta,nije me primio ni adcash razlog mali saobracaj,novi je sajt samo imam 1000 na dan.Ali ovi popupovi su me primili brzo,popads i popcash.

1 Like

mgid … onako, nije los … dok se za adnow tacno vidi da svakodnevno “podesavaju” CPM kako bi imao istu zaradu svakiu dan, tacnije, nikakvu!

To vam je iskustvo iz prve ruke :slight_smile:

pa naravno, koja to mreža ne podešava cpm?

smanjit ce cpm za sajt koji im donosi malo konverzija a povećat za onaj koji im donosi više konverzija

ima i opcija da svaki mjesec mijenjaš domenu na adnow … prvi mjesec je uvijek najbolji :smiley:

1 Like

Taman cijena domene odgovara rastu zarade taj mjesec … nisu oni glupi …

Ako imate promet iz Hrvatske onda mozete Linker.hr. Cpc je od 30 do 70 lipa

Hvala svima na odgovorima, nešto ću od toga isprobati pa ću vidjeti kakva je situacija.

Prikazuje adult ali i ne mora. Zavisi kako podesis…

1 Like

Da li ga blokira chrome ?

meni su skoro poslali ovo

valjda su našli neki bypass … popads im sigurno dao :smiley:

1 Like

Sta se tice CPC mreža, adsense je daleko najisplativiji. :slight_smile:

Ali i najstroziji sto se tice pravila. Evo ja sam napravio sajt gde ima adult,tu bi kod adsense brzo bio sutnut. Evo imam stranice samo naslov i video,to adsense ne bi trpeo…nema dovoljno tekstualnog sadrzaja bla bla bla

Jasno, trazi se sve vise profesionalnosti. Ne bas tako davno, dovoljno je bilo da imas par video-a, nabacis slika, i nesto contenta za dobivanje ads naloga dok je danas sve pod odredjenim kriterijima, ali bez daljnjeg bili i ostali najplaceniji CPC network.

Onda bude ovo pitanje “Što umjesto adsense?” i nadje se alternativa koja je jednostavnija nego biti profesionalan.

Vidim da je dosta lakse sa popup i adult video snimcima u openload nego pisati clanke koje pisem na sajtovima i sve po pravilima gde imam adsense.

Uvijek je lakše linijom manjeg otpora jel… :slight_smile: