Strana advertising mreža želi saradnju kroz oglase - šta da radim?

@NKOTB jesi to napravio za WordPress ili neko Custom rešenje? Tako nešto mi meni trebalo. :upside_down_face:

@Goci Neka uplate na bankovni i nemaš problema. PayPal može povući novac i nakon 3 meseca. To nikako.

1 Like

Hvala za info! Za ovo nisam znao jer retko upotrebljavam PayPal

Mislim da je 6 mjeseci limit :smiley:

Lupio sam 3 meseca jer sam imao problem, kupio proxy adrese za 12 meseci pa su prestale raditi nakon 3 meseca. Trazio reffund, kao popravicemo to za par dana, ja odem na PayPal i uradim ceo refund nazad, naravno obrazlozim ljudima iz PayPala problem i resena stvar.

Ja sam sve od nule radio, kompletan CMS sa svim dodacima koje imam: od navedenog ADS rješenja, SEO alata, optimizacije, itd…

Wordpress ne koristim, ali imaš ovako nekih dodataka koji nude slične mogućnosti.

Na kraju posle vaši mišljenja kolege forumaši kao i sa još nekim ljudima koji su upućeni u držanje online i pravih kladionica Odlučio sam definitvno da odustanem od ponude oglašivačke firme iz portugala

Na kraju krajeva u Srbiji je po nalogu Mnistarstva finasija zabranjeno reklamiranje (internet) stranih kockarskih firmi ako nemaju odobenje (ta firma) od strane države Srbije

Tako da ne bi da rizikujem neke eventualne posledice zakonske ili pravne. Neka meni mog adsensea na sajtu neću da budem alav na pare :slightly_smiling_face:

Baš sam jutros dobio mail od neke nepoznate mreže ponudu za članak.

* Molimo navedite svoju cijenu po članku.
* Hoćete li dopustiti poveznice na online casina i/ili Fintech web stranice?
* Dopuštate li veze Do-Follow?
* Molimo potvrdite trajanje članka na vašoj web stranici.
* Jesu li oznake sponzora potrebne u članku?

Naravno da sam im odgovorio da online casina ne dolaze u obzir.

@Goci, dobro si odlučio.

1 Like

Pa fazon je u tome što je to online internet oglašavanje. A ministarstvo je zahtevalo da se blokira pristup online kladionicama i kockarnicama. Sad ja lično ne bih da sam sebi što kažu pravim nekakav (u budućnosti) problem s time j

1 Like

aaa ok ok jasno nisam ispratio

1 Like