Stranica ne funkcionira Wordpress problem

image
Pojavilo mi se ovo na svim stranicama na hostingu… Ima li neko da bi pomogao ? :smiley:

Error 500 ne govori baš puno o tome gdje je problem, ali ako pogledaš error_log to će biti od pomoći.

Ponekad se ta pogreška može dogoditi ako iscrpiš ograničenje PHP memorije.

Nije to sigurno… Koristim sajtove za IA tako da je 90% mobile…

Hah, Imao sam 2 bekapa’ na hostu i uradim ih i radi web… dok ostali bitniji sajtovi ne rade :slight_smile:
Kakav početak nove godine ne vjerujem :slight_smile:

Jedan od ovi problema je tvoj :slight_smile: . Samo čitaj. (Ne znam da li mogu da stavljam linkove, zbunjen sam lol :slight_smile: )…

Hosting provajder bi trebao da ima rešenje za problem. Samo je važno da budeš siguran da uzrok problema nije u root direktorijumu…

Mislim da je bilo do teme koju sam uploadovao prije sat…
No obrisao sam cijelu instalaciju tog wp-a al ne znam gdje bi i sta bi to moglo naskoditi ostalim web sajtovima…

Ja sam imao prije neki dan taj problem. Plugin zadnji koji sam instalisao je to napravio. Uđi u File menager u Cpanel pa obriši ako si instalisao plugin. Mada je najbolje da kontaktiraš support hostinga.

Sređeno. Inače da objasnim šta je bio problem. Skinuo sam free temu koja nije bila abdejtana’ duzi period ( 2 godine) i u njoj je bio neki virus izgleda i na svakom sajtu je unutar trenutne teme koja je bila na sajtu bio virus.
Kada sam obrisao temu dobio sam pristup sajtu. Sad jedino mi fali to sve posloziti ( 6 webova) kako je bilo… Al ajde sta cu jednom baka ide u šipke :smiley:

NIKAD, ali bas NIKAD ne radite test na zivom sajtu… instalisite sebi kakav kucni server i testajte na njemu, XAMPP i sl. za pocetnike je dovoljan…

Ma jednom se ovako isto zeznuo’ i rekao sebi nikad vise… Kupio sebi hosting onaj najmanji 5-6 dolara godisnje za crni petak al… zaboravio :smiley: