Stranica pagerank9 a 1 backlink?

Kako je to moguće

http://pd-baiu.net/

Ako PR nije fejkan i ako je link došao sa stranice PR10, zašto ne?

Hm, pa ja ne vidim nigde PR 10 backlink :slight_smile:

ima samo 2 backlinka, jedan sa twitter profila a drugi sa nekog spammy bloga cija stranica i nema PR…

Fake Alert!

postoje blackhatterske sheme kak dobit privremeno PR, idealno za naletit (platit) i odbit se u depru s misljenjem kako IM ne valja.
Ali ako vec ne pomazu tools - pitanje koje fali je: Zasto bi PR9 domena imala blank WP s defolt templejtom?
Ili ono drugo pitanje: Zasto bi google dao PR9 sajtu (osim sto DavidVicore kaze, backlinks?) koji ima tekstove na razini retardiranog indijca?

Fake alert! :slight_smile: Steraj tog shematora kud pravi balkanci steraju prave shematore.
Inspiriraj se Zdravkom Mamicem ako treba.

gdje mi grijesimo :potboy:

napravis redirect svoje domene na neku koja ima PR9, i tvoja domena tada dobije prividno PR9, kad uklonis redirect PR ostane jos neko kratko vrijeme.

druga opcija je redirectati samo google bota na PR9 stranicu, i tako prividno dobiti PR9, to je sve kratkog roka trajanja, i google to brzo skuzi

u privremenoj memoriji od googla je stranica


i ta stranica ima pr9 kojeg je ova stranica privremeno preuzela.

lik je pokušao prevarit nekog naivca i prodat mu tu domenu

PageRank 9 imaju google, facebook, apple, adobe, yahoo…
Ovo ne može biti u tom rangu.

[quote=“ivan.m”]napravis redirect svoje domene na neku koja ima PR9, i tvoja domena tada dobije prividno PR9, kad uklonis redirect PR ostane jos neko kratko vrijeme.

druga opcija je redirectati samo google bota na PR9 stranicu, i tako prividno dobiti PR9, to je sve kratkog roka trajanja, i google to brzo skuzi[/quote]

privremeni je efekt koliko je znam

Zasto uopce ggl daje PR9 domenama koje imaju redirect?

Mislim da je uspio u prodaji sad je na stranici neki web shop
Haha koja prevara.

[quote=“Homer”]u privremenoj memoriji od googla je stranica


i ta stranica ima pr9 kojeg je ova stranica privremeno preuzela.

lik je pokušao prevarit nekog naivca i prodat mu tu domenu


[/quote]

Omg stvarno je hahaha :smiley:

Dobro je zaradio lik, mogao bih i ja tako :stuck_out_tongue:

Samo napravi tisuce backlinkova da nebude cudno i to je to

[quote=“APazinjan”]Omg stvarno je hahaha :smiley:

Dobro je zaradio lik, mogao bih i ja tako :P[/quote]

Mislim da je lik koji je kupovao site itekako znao sta radi, danas PR9, sutra PR0 za koji mjesec bar PR5 :wink:

Samo jedno pitanje ako na 100 stranica s lažnim PR stavi backlink na stranicu s pravim PR
i PR poraste a kad google otkrije da su ovih 100 imali lažni PR jel če se što dogoditi sa ovom stranicom koja ima pravi PR?

[quote=“mojzicer”]Samo jedno pitanje ako na 100 stranica s lažnim PR stavi backlink na stranicu s pravim PR
i PR poraste a kad google otkrije da su ovih 100 imali lažni PR jel če se što dogoditi sa ovom stranicom koja ima pravi PR?[/quote]

PR je čista matematika, sabiranje i oduzimanje, na slijedecem PR update-u ce se vratiti na staru vrijednost.

hm… prije bih rekao - za koji dan google ban.

[quote=“mojzicer”]Samo jedno pitanje ako na 100 stranica s lažnim PR stavi backlink na stranicu s pravim PR
i PR poraste a kad google otkrije da su ovih 100 imali lažni PR jel če se što dogoditi sa ovom stranicom koja ima pravi PR?[/quote]

Stvarni PageRank se ažurira, navodno, više puta dnevno.
Čim se makne redirekcija, stvarni PR je 0, bez obzira što TBPR pokazuje 9 do sljedećeg updatea. (osim ako ga netko ručno promijeni)
100 linkova sa (stvarno) PR0 stranica se računa kao 100 linkova sa PR0 stranica.

Ma to je fora za privremeni pagerank,citao sam to negde na google, urade to i naplate…

page rank nestao
stranice nema na googlu