Studio4Host

Evo jedno vrlo pozitivno iskustvo sa “STUDIO 4 HOST”,brza i kvalitetna podrška,jeftin hosting.Stvarno ekipi svaka čast.

Može malo više informacija. Koja ti je adresa weba? Koji im je uptime? Po čemu su jeftini tolko? Čime si najviše zadovoljan… itd.

Nisam do sada imao posla sa njima nisu me privlačili pa me zato zanima :slight_smile:

preporuka i od mene… uzeo jedan hosting na
2 god. i registrira 2 domene za 210kn. (bozicni neki popust) stvarno povoljno…
a i podrška je odlicna, francuz bi svatio.

uletit cu ovde.
novo mi je ovo sve jos… i zanima me sta je ovaj cgi-bin folder,
koji dobijes odma s pocetkon hostinga.
mogu li ga izbrisat?

uploadas na public html/tvoja domena, a kaj je nutra u toj domeni sve brisi

Nisam ni svracao u ovaj podforum pa tako da je sad vec dugo proslo od postavljenog pitanja…ali evo njihov link http://www.hrvatski-hosting.com/ …zasto kazem da je jeftino…zato sto sam prije sad vec gotovo godinu dana za 129,00kn dobio hosting (4GB prostora i 10GB Bandwidth) te besplatno domenu po izboru…podrska mi je na svako pitanje odgovorila u roku pola sata…tako da sam ja zadovoljan i za sada je ocigledno da cu nastaviti koristiti njihove usluge…

pardon moj post se odnosi na studio4web. ime je slicno :mm:

Kolko vidim studio 4 host i hrvatski-hosting.com su jedna te ista firma.
ps:
Pardon i odmene, sad vidim da je u pitanju studio4web.com i druga studio4host.com, nisam primjetio razliku :slight_smile:

Vidim da imaju (studio4host) Unlimited web hosting za 169,00kn godišnje.
Znaći unlimited GB, Bandwidth, email …
Pošto mi zvući poprilično sumnjivo, jel ima tko iskustva s njima i(li) s tim paketom?

Koristim hosting ( 3. godine ) i do sada nisam imao nikakvih problema. Podrška brza i ljubazna. Ne koristim navedeni paket, ali siguran sam da je onako kako navode u specifikaciji.

Dakle, svi potizivni komentari koji su ostavljeni su slagani jer… gospoda iz studio4host je izuzetno neprofesionalna u odnosu sa kupcima, kao i u svom radu. Svakako savjetujem da hostim potrazite negdje drugdje uz vecu cijenu jer kako ide ona stara narodna… plati pa se klati… ili koliko platis toliko i dobijes.

1 Like