Sve je to korumpirano ! BRISAT IH ODMAH!

Ne mogu Vam opisati koliko me ovo nervira i koliko mi je krivo sto se tiče izbora i nadmetanja za stolice majku im lopovsku.Ne znam ovi vlasnici sjatova koji su ujedno i članovi ovog foruma mogu uzeti pare od ovih pedera koji se bore za stolice, pa ja kada bi imao ijedan informativni sajt i kada bi me ijedan politicar pitao za ovako nesto pa toliko bi ga spustio, ne bi nikada u zivotu imao niti jedan glas jednog gradjanina pizda im materina prodata !

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t31.0-8/10603825_1493010427640150_2537623875909744150_o.jpg

To je adsense targetirano cini mi se

kod adsense imas gore u desnom gornjem uglu znak :smiley:

A u 98% ovih slika tog znaka nema

Zašto ne uzeti budalama pare :D. Gledaj ovog adsense targeta :D:
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/1898080_10204276624731283_3376219553554483324_n.jpg?oh=0d96bcdca0e8ea41a196f075cb90856e&oe=54BC815D&gda=1422569450_431d34196a26daf1cf31557dc85ead61

1 Like

Zato sto su šupci tim parama mogli izgraditi 20-30 kuća ljudima koji su nastradali u majskim poplavama eto što!
100% sam siguran da je ulozeno preko 20 miliona maraka u promociju , plakate, panele, tv /radio promociju, adsense, i zakup banera kod lokalnih sajtova !

Znam, zato i neću glasati za njih :). Ali će oni i tako uložiti u reklamu, ako ti nećeš ima ko hoće :).

Mene nervira kada vidim Bakira na AdSense reklamama, dođe mi da ih ugasim, ali trenutno ljudi koji su iz Bosne najviše klikću po ovim reklamama bar kod mene na stranici, pa to je jedini razlog zbog čega je tu, inače bih zabranio ovakve reklame u AdSensu.

A da me neko od njih pita da postavim reklamu na site? Što da ne 1000e za 10.000 viewa, ako hoće :smile:

Imao ponudu da radim plakate za jednu od partija. Kulturno odbio, ne želim da budem dio toga.

Član 3, stavka 1, e)

A vi bi da udarate po leđima sirotinje, sram vas biloooo :stuck_out_tongue:

Posle napisanog posta sam izašao napolje prošetati i baš sam sa jednim čovjekom pričao o tome, i kaze : "Svaki kandidat za neku vecu funkciju u druzavi mora platiti od 500-1000 KM cijena zavisi od “stolice” te kaze da se tim parama finansiraju samosatalno.
Pitam ga ja pa odakle im toliki novac ne moguce da sakupe toliko novca jer jedan JUMBO Plakat košta od 300-400KM.
Promocija po lokalnim web stranicama , radio TV i ostali…
Odakle im ostatak novca to me sad interesuje :smiley:

Da znaš kako dobre pare uzmu sajtovi, ne bi mlatio ovuda. :smiley:

Znam zato i pišem, misliš da bi klix.ba sa adsensom mogao pokriti sve troskove ? :smiley:

Pa pred izbore smaknu preko 4-5 hiljada maraka.

Druže klix zarađuje dovoljno od AdSense reklama da mogu da žive ko kraljevi. Ex. sarajevo-x. Što se tiče BiH tu su glavni za vijesti. Ako će bilo ko dobiti posjeta dobiti će najviše preko njih, što se tiče oglašavanja preko stranica. A njihove cijene za reklame su po 2500, 5000KM.

Ja vjerujem da oni zarađuju preko 20 000 KM samo od reklama, a i na druge načine zarađuju.

1 Like

To ti jedan od nacina da povratis pare koje su pokrali ( ili ce pokrast). Da sam na tvom mjestu bi uzeo lovu bez velikih moralnih dilema.

Normala, pa otkud im pare za uposlenike, oni su registrovani kao firma, imaju kancelariju na dobroj poziciji, sve to treba platiti.

Najjači sajt u BiH je pik.ba i on zaradjuje oko 30k € a klix od adsensa nema toliko mnogo :slight_smile:
Loše je naše trzište :slight_smile:
A vidim imaju preko 7mil posjete mjesečno

1 Like

Nebi ulazija u samu tematiku. Bitzi ću malo OT. Izniće moj stav a svima vama i preporuku.
ODJEBITE politiku i političare iz svog života. Oni neće ništa napraviti za vas. Radsite u svoju korist a ne u korist političara. I oni također radu za sebe. A vi radite za sebe. Mislite na svoju guzicu a ne na guzicu političara ma koliko ih obožavali. Zaboravite ih!! Ne dajite glas na izborima ljubiteljima kapitalizma i ljubiteljima Angele Merkan švabske kancelarke. Podsjećan Vas da je Adolf Hitler bija kancelar. Odstranite to potpuno iz svojih života!!