Svi balkanski poznati portali na jednom mjestu

Nekada davno sam par puta naletio na razne portale koji sadrze listu balkanskih portala od news portala pa na dalje. Nazalost sada ili pojedini vise ne rade ili neke nisam nasao.

Da li negdje zna neki portal jer pokusavam sastaviti white listu balkanskih portala a da nisu tipa spam (previse reklama, fake naslovi)

Naravno i neki API bi dobro dosao od kojeg bi napravio dodatak ili ga dodao u samu skriptu da sprema u whitedomains.txt

Hvala

Znam za klik.hr

20 znakova

Nabrzinu sam izvukao ove linkove sa klik.hr ako jos netko zna neku stranicu bio bi mu zahvalan jer sam napravio dodatak za black list domena koji se azurira svakih sat vremena iz 38 izvora putem api-a sada si moram sloziti white listu

https://www.24sata.hr/
https://www.dnevnik.hr/
https://www.dnevno.hr/
https://www.index.hr/
https://www.jutarnji.hr/
https://www.vecernji.hr/
https://www.monitor.hr/
https://www.n1info.com/
https://www.net.hr/
https://www.telegram.hr/
https://www.tportal.hr/
https://www.slobodnadalmacija.hr/
https://www.novilist.hr/
https://www.glasistre.hr/
https://www.glas-slavonije.hr/
https://www.poslovni.hr/
https://www.hina.hr/
https://www.google.com/
https://www.facebook.com/
https://www.youtube.com/
https://mail.google.com/
https://www.jeftinije.hr/
https://www.favi.hr/
https://www.luksuzne-vile.com/
https://www.njuskalo.hr/
https://www.plodine.hr/
https://www.posta.hr
https://www.automobili.hr/
https://www.vrijeme.hr/
https://www.tvprogram.hr/
https://www.coolinarika.com/

Naletio sam na neku listu ovdje:

2 Likeova

Registriraj se na WhitePress, tamo imaÅ” listu gotovo svih portala u regiji :slight_smile:

1 Like
Naziv medijske usluge,Web
Bitno.net,https://bitno.net
CroL - LGBT News portal,www.crol.hr
Forum.tm,www.forum.tm
Infovodice.com,www.infovodice.com
5portal.hr,https://5portal.hr
Kronike Velike Gorice,www.kronikevg.com
SINJSKA RERA,https://sinjskarera.hr
vigilare.info,https://vigilare.info
01Portal,www.01portal.hr
044Portal,www.044portal.hr
24sata.hr,www.24sata.hr
Express.hr,www.express.hr
www.33515.net,https://33515.net
Cosmopolitan,www.cosmopolitan.hr 
After5,www.after5.hr
"Kronika PožeŔko-slavonska, internet izdanje tjednika",www.pozeska-kronika.hr
Agroklub.com - Poljoprivredni portal,www.agroklub.com
VGradu,https://vgradu.hr
Sinj news,https://sinj-news.hr
Antena Zadar,www.antenazadar.hr
Arhivanalitika - ekonomski lab,www.arhivanalitika.hr
Basketball.hr,https://basketball.hr
Istra Terra Magica,www.istriaterramagica.eu
MiholjŔtina.info,www.miholjstina.info
Radnička prava,http://radnickaprava.org
Portal BBZ INFO,www.bbzinfo.hr
Zagreb moj grad,www.zagrebmojgrad.hr
Bjelovarac.hr,https://bjelovarac.hr
Regionalni internetski portal Bjelovar.live,www.bjelovar.live
Portal Bjelovar.info,www.bjelovar.info
034portal.hr,https://www.034portal.hr
Najbolje iz Like,www.najboljeizlike.com
Boje zemlje,www.bojezemlje.hr
Sportokracija,https://sportokracija.com/
TCN Total Croatia News,www.total-croatia-news.com
Portal - Veterani,https://portal-veterani.info
poslovniFM,www.poslovnifm.com
ZGnogomet,zgnogomet.com
BURA,
glazba.hr,glazba.hr
Croatian Aviation,www.croatianaviation.com
ZADAR News,https://www.zadarnews.hr/
PRESS 032,http://press032.com
Turizam365.hr,www.turizam365.hr
Poslovni savjetnik,www.poslovni-savjetnik.com
B media,www.b-media.hr
Komunal.hr,https://www.komunal.hr
Studentski.hr,http://www.studentski.hr
"Libela - portal o rodu, spolu i demokraciji",www.libela.org
Blaga i misterije,www.blagamisterije.com
Gradonačelnik.hr,www.gradonacelnik.hr
Evo priče,https://evoprice.net
HeritageCroatia portal,www.heritagecroatia.com
Cover.style,https://coverstyle.hr/
Dalmacija Danas,www.dalmacijadanas.hr
Thebestshop.hr,https://thebestshop.hr
Danica.hr,www.danica.hr
Budica.info,www.budica.info
Uj Magyar Kepes Ujsag,https://kepesujsag.com
Demos media,www.demosmedia.hr
EU projekti.hr,https://euprojekti.hr
RabDanas.hr,https://rabdanas.hr
Urbano.hr,www.urbano.hr
dipARTicle,www.diparticle.com
Djecjaposla.com,www.djecjaposla.com
Dokumentarni.net,www.dokumentarni.net
Portal Trčanje.hr,https://www.trcanje.hr/
Dubrovački dnevnik,www.dubrovackidnevnik.hr
Dubrovački vjesnik portal,www.dubrovacki.hr
Dubrovnik INsider,www.dubrovnikinsider.hr
Dulist.hr,www.dulist.hr
PoreŔtina.info,https://porestina.info
La Voce del Popolo,https://lavoce.hr/
Autoportal.hr,https://autoportal.hr
NaŔa BujŔtina,www.nasabujstina.com
Televizija Križevci,krizevci.tv
eZadar,http://www.ezadar.hr 
Energetika-net,www.energetika-net.com
Epoha - portal za kulturu komuniciranja,www.epoha.com.hr
City portal,www.cityportal.hr
Budi dobro,https://budidobro.com/
Kanal 5hr,https://kanal5.hr
Regional Express,www.regionalexpress.hr
Faktograf.hr,https://faktograf.hr
Portal Volim Ivanić,www.volimivanic.info
MedjimurjePress,www.medjimurjepress.net
green.hr,www.green.hr
Portal Book.hr,www.kristofori.hr
Portal grada KaÅ”tela ā€“ KaÅ”telanske novine,www.kastela.org
SportCom.hr,www.sportcom.hr
Cool.hr,https://cool.hr
eVaraždin,www.evarazdin.hr
Menadžer.hr - leksikon i portal,www.menadzer.hr
NovaGradiskaEU,https://novagradiska.eu
Burin,www.burin.hr
Libar,https://www.libar.media
Dubrovniknet.hr,www.dubrovniknet.hr
Zapadno.hr,https://zapadno.hr
Super portal,www.superportal.hr
Generacija.hr,www.generacija.hr
Germanijak,www.germanijak.hr
Dobar život,www.dobarzivot.net
Nautička patrola,www.nauticka-patrola.hr
Glas Podravine,www.glaspodravine.hr
Glas Slavonije,www.glas-slavonije.hr
Županet,https://zupanet.hr
gong.hr,www.gong.hr
Portal Goodtalking,https://goodtalking.hr
Gorske novosti,https://gorskenovosti.net/
Moja Rijeka,http://www.mojarijeka.hr
Nasice.com,www.nasice.com
Inverzija.net,www.inverzija.net
Fightsite,www.fightsite.hr
Gloria,www.gloria.hr
GLORIA GLAM PORTAL,www.gloriaglam.hr
Jutarnji list portal,www.jutarnji.hr
Slobodna Dalmacija portal,www.slobodnadalmacija.hr
Sportske novosti,http://sportske.jutarnji.hr
Å ibenski list,https://sibenski.slobodnadalmacija.hr
Zadarski.hr portal,https://zadarski.slobodnadalmacija.hr
Živim.hr,www.zivim.hr
PoslovniPuls,www.poslovnipuls.com
Portal Nacionalno,www.nacionalno.hr
Bloomberg Adria,hr.bloombergadria.com
Portal Zdravlje,https://portalzdravlje.hr
Ferata,www.ferata.hr
PCChip,http://pcchip.hr
HINA,www.hina.hr
HRTweb,www.hrt.hr
Zagrebi,www.zagrebi.hr
Hrvatski-glasnik.com,https://www.hrvatski-glasnik.com
promente-empathica.hr,http://www.promente-empathica.hr
Hrvatska katolička mreža,www.hkm.hr
Karlovački,https://karlovacki.hr
tportal,www.tportal.hr
Dizajn.hr,www.dizajn.hr
Hrvatsko glumiŔte,www.hrvatskoglumiste.hr
Kritika-hdp,www.kritika-hdp.hr
Portal Hrvatskoga kulturnog vijeća,www.hkv.hr
HND.hr,www.hnd.hr
Advance.hr,www.advance.hr
ZADARSKI PORTAL,https://zadarskiportal.com/
Sisak.info,https://www.sisak.info/
Savjeti.hr,https://www.savjeti.hr/
Imperijal.net,www.imperijal.net
Varazdinski.hr,https://varazdinski.net.hr/
Incerummedia.hr,https://incerummedia.hr
Index istrage,www.istrage.hr
Internet portal Index.hr   ,www.index.hr  
Scubalife,www.scubalife.hr
Terra Croatia,www.terra-croatia.eu
OsijekNews gradski portal,www.osijeknews.hr
infozona.hr,https://infozona.hr/
INFORMATIVNA KATOLIČKA AGENCIJA,https://ika.hkm.hr
Internetski portal radio Virovitica i Virovitičkog lista,www.icv.hr
PožeŔki.hr,https://pozeski.hr/
Trusty.hr,www.trusty.hr
Portal Instituta STINE,www.stina.hr
Juginfo,https://juginfo.hr/
Stratego,www.stratego.hr
Reci,https://reci.hr
Agroistra,www.agroistra.hr
Giornal,www.giornal.hr
Istarski.hr,https://istarski.hr
Zagrebancija.com,www.zagrebancija.com
POŽEGA PORTAL,www.pozega.eu
Sbonline.net,http://sbonline.net
Gric gric,https://gric-gric.com
Hrturizam.hr,https://hrturizam.hr/
Turistickeprice.hr,https://www.turistickeprice.hr/
Kalelarga info ,www.kalelargainfo.hr
PLAN.et magazin,http://planetmagazin.net
Zagreb.in,www.zagreb.in
Klikni.news,https://klikni.news/
Klikni.hr,www.klikni.hr
Svijet sigurnosti,www.svijetsigurnosti.com
Kodeks portal,https://kodeksportal.hr
Å ibenik News,www.mok.hr
ZaŔtita,www.zastita.info
ePodravina.hr,www.epodravina.hr
IstraSport,www.istrasport.eu
Kampanja,www.kampanja.net
Labinska Komuna,www.labinskakomuna.eu
KAportal.hr,http://www.kaportal.hr 
Metkovic NEWS,www.metkovic-news.com
Srce Hrvatske,https://srcehrvatske.hr
Å ibenski portal,www.sibenskiportal.hr
KruGareŔnica.info,https://krugaresnica.info
Kazaliste.hr,www.kazaliste.hr
Klasika.hr,www.klasika.hr
Plesnascena.hr,www.plesnascena.hr
Radio Gospić NEWS PORTAL,www.radio-gospic.com
Zadar.TV,www.zadar.tv
Bjelovarsko-bilogorske novosti,https://www.bjelovarsko-bilogorske-novosti.com.hr/
Portal Kulturpunkt.hr,www.kulturpunkt.hr
Sjever.hr,www.sjever.hr
Dubrovnik portal,www.dubrovnikportal.com
Teklić,www.teklic.hr
Lički put,www.lickiput.hr
Portal Lider.media (Poslovni tjednik Lider),https://lider.media
Buro.Croatia,www.buro247.hr
Lika online,www.lika-online.com
GlasGacke.hr ,http://www.glasgacke.hr 
GlasLike.hr,www.glaslike.hr
Novalja.cool,www.novalja.cool
SenjskaBura.hr,www.senjskabura.hr
Likaportal,www.likaportal.com
Lika-express,www.lika-express.hr
Compas,www.compas.com.hr
Povijest.hr,https://povijest.hr
"Morski HR, jadranski web portal",https://morski.hr
Turizmoteka,www.turizmoteka.hr
035portal.hr,www.035portal.hr
TreŔnjevka online,www.tresnjevka.online
Mamatataja,mamatataja.hr
Mambo Istriano,https://mamboistriano.com
PrimoŔten Plus,www.primostenplus.com
The Dubrovnik Times,www.thedubrovniktimes.com
5G,www.5g.hr
"Vijenac, književni list za umjetnost, kulturu i znanost",https://www.matica.hr/vijenac/
Women in Adria,www.womeninadria.com
Portal Labinstina.info,https://labinstina.info
Baranja info,www.baranjainfo.hr
Slavonija info,https://slavonijainfo.com/
Fiuman.hr,www.fiuman.hr
IstraIN,www.istrain.hr
PodUčkun.net,https://poduckun.net/
Torpedo.media,https://www.torpedo.media/
Međimurske novine,www.mnovine.hr
Kult Plave Kamenice,https://plavakamenica.hr
Lice Grada,http://licegrada.hr
www.romalen.com,www.romalen.com
She.hr,https://she.hr
MetkovicNET,www.metkovicnet.com
Metropolitan.hr,https://metropolitan.hr
Portal Grad-Bjelovar.com,https://grad-bjelovar.com/
Župski portal - zupcica.hr,www.zupcica.hr
Klikaj.hr,www.klikaj.hr
Moderna vremena Info,www.mvinfo.hr
Z NET internetski portal,www.znet.hr
Dugopolje.org,https://dugopolje.org/
Suvremena žena,www.suvremenazena.hr
euractiv.hr,https://euractiv.hr
luxurysociety.hr,luxurysociety.hr
Roditelji.hr,www.roditelji.story.hr
Sensa.hr,https://sensa.story.hr
Skuhaj.hr,https://skuhaj.story.hr
smartlife.hr,https://smartlife.story.hr
Story.hr,www.story.hr 
automotorisport,www.automotorisport.hr
motorevija,www.motorevija.com.hr
Dnevno.hr,www.dnevno.hr
Geopolitika.News,www.geopolitika.news
Otvoreno.hr,www.otvoreno.hr
Zagreb.info,https://www.zagreb.info/
maz.hr,www.maz.hr
Međimurska sportska mreža,www.msm.hr
Slavonski.hr,www.slavonski.hr
Domovinskirat.hr,https://domovinskirat.hr
Muzika.hr,www.muzika.hr
MEGAMEDIA,www.mega-media.hr
Nacional.hr,www.nacional.hr
Treća dob,www.trecadob.com
Crikva.hr,www.crikva.hr
Naturala.hr,www.naturala.hr
Netokracija,www.netokracija.com
Ideje.hr,www.ideje.hr
GS Press,www.gspress.net
Tunera.info,www.tunera.info
Turizam.media,www.turizam.media
DNEVNIK.HR,http://www.dnevnik.hr
Folder.hr,https://dnevnik.hr/folder
GOL.hr,https://gol.dnevnik.hr
Idesh.hr,idesh.dnevnik.hr
Krenizdravo.hr,https://krenizdravo.dnevnik.hr
Mojfaks.hr,mojfaks.dnevnik.hr
Punkufer.hr,https://punkufer.dnevnik.hr
Showbuzz.hr,https://dnevnik.hr/showbuzz
Teen385.hr,teen385.dnevnik.hr
Zadovoljna.hr,https://zadovoljna.dnevnik.hr
Zimo.hr,https://zimo.dnevnik.hr
velika.info,www.velika.info
Glas Istre,https://www.glasistre.hr/
Novi list,www.novilist.hr
Zadarski list,www.zadarskilist.hr
Portal Novog radija,www.noviradio.hr
Artkvart.hr,https://artkvart.hr
Regionalni informativni novinarski portal www.slobodnalika.com,www.slobodnalika.com
Novo.hr,www.novo.hr
Radiong.hr,www.radiong.hr
Novagra,http://www.novagra.hr 
novosti.hr,https://novosti.hr
Ni Zagorje malo,www.nizagorjemalo.hr
Dalmacija News,https://www.dalmacijanews.hr
Bookaleta.com,https://bookaleta.com
CAJTuNG,www.cajtung.com
Portal Gacka053,www.gacka053.com
Putne priče,https://putneprice.com
OG Portal,https://ogportal.com
Brodportal.hr,www.brodportal.hr
DugoSelo.INFO,https://dugoselo.info/
Gameperspectives.hr,http://gameperspectives.hr/
ICTbusiness.biz,www.ictbusiness.biz
ICTbusiness.info,www.ictbusiness.info
ORION INFO,https://orioninfovk.com
Osijek Online,www.osijek-online.com
OŔtro,www.portal-ostro.hr
Otoci.net,www.otoci.net
Bodulija.net,https://bodulija.net/
Baustela.hr,https://baustela.hr
Mirovina.hr,www.mirovina.hr
Srednja.hr,www.srednja.hr
Popweb,https://popweb.hr
Nezavisni portal grada Poreča ,www.parentium.com
Varaždin Express,www.varazdin-express.com.hr
Portal 53,http://www.portal53.hr
Mojzagreb.info,www.mojzagreb.info
iPress,https://ipress.hr
Podravski list,http://www.podravski.hr 
eBrod,https://www.ebrod.net
Sport  Imotski,https://sport-imotski.com
Pakrački list,www.pakrackilist.hr
Pokret otoka,www.otoci.eu
Portal Rijeka danas,https://www.rijekadanas.com 
Portofon.com,www.portofon.com
Klik Ploče,www.klikploce.com.hr
MojPortal,www.mojportal.hr
Podstrana portal,www.podstrana-portal.com
Pregrada.info,www.pregrada.info
Gorica.info,https://gorica.info
SportNews,http://sportnews.hr
Boljani.info,www.boljani.info
Baksi news,www.baksinews.com
Prigorski.hr,www.prigorski.hr
Lika Club,http://likaclub.eu
The Plitvice Times,www.plitvicetimes.com
Župan.hr,www.zupan.hr
Načelnik.hr,www.nacelnik.hr
Å ibenik In,www.sibenik.in
QLINIQA.hr,www.qliniqa.hr
Direktno.hr,www.direktno.hr
Portal VoxFeminae.net - el.pub.,www.voxfeminae.net
Portal NaŔi Ŕkolji,www.nasiskolji.hr
Chill.hr,https://chill.hr
Portal 023,https://023.hr
Super radio Munchen,https://superradio-minhen.de/
rep.hr,https://rep.hr
Studio Europa,https://studioeuropa.online
Trend portal,http://www.trend.com.hr
Radio101.hr,http://www.radio101.hr
Banovina portal,www.radio-banovina.hr
Glina News,www.glina.hr
Prigorski radio,www.prigorskiradio.hr
Radio Mrežnica,www.radio-mreznica.hr
Radio Pag,www.radiopag.hr
SISAK PORTAL,www.sisakportal.hr
Selo.hr,www.selo.hr
Kutjevački.hr,https://kutjevacki.hr
Razvojni portal,https://razvojni.hr/
Makarska Danas,www.makarska-danas.com
Portal Regionalnog tjednika,www.regionalni.com
Ploče Online,www.ploce.com.hr
Regionalni internet portal Ri Prsten,www.riprsten.com
Komarilos,https://komarilos.com
Tjedno.hr,www.tjedno.hr
Romi.hr,www.romi.hr
BOLinfo.hr,https://www.bolinfo.hr
057 info,www.057info.hr
eMedjimurje.hr,https://emedjimurje.net.hr/
Net.hr,www.net.hr 
Riportal,https://riportal.net.hr/
SiB.hr,https://sib.net.hr
VIJESTI.hr,https://vijesti.rtl.hr
Žena,www.zena.hr
Rudinapress,www.rudinapress.hr
Wall.hr,https://wall.hr
portal Savez antifaŔističkih boraca i antifaŔista Republike Hrvatske - sabh.hr,https://sabh.hr
Phralipen,www.phralipen.hr
Radio Rojc,http://radio.rojc.eu
Sesvete danas,www.sesvete-danas.hr
Agroportal.hr,www.agroportal.hr
Štitnjača.hr,https://Ŕtitnjača.hr/
7dnevno.hr,www.7dnevno.hr
Vjera.hr,
Indirektno.com,www.indirektno.com
Dalmatinski portal,www.dalmatinskiportal.hr
ZIP portal,zip.com.hr
CRONA.hr,https://www.crona.hr/
Sportalo,https://sportalo.hr/
Obrtnik.hr,https://Obrtnik.hr
Zazubice.com,http://zazubice.com
Ekovjesnik,www.ekovjesnik.hr
Lipadona,www.lipadona.com
Sretna mama,www.sretnamama.hr
Portal Novosti,www.portalnovosti.com
P-portal.net,http://www.p-portal.net
Start news,www.startnews.hr
PS Portal,www.ps-portal.eu
ZG-KULT,www.zgkult.eu
Virovitica.NET,https://www.virovitica.net
Jaska danas,www.jaskadanas.hr
Vgdanas portal,www.vgdanas.hr
Zgprsten,www.zgprsten.hr
Moje Đakovo,https://moje-djakovo.com/
Osijek.in,https://osijek.in
News portal HIA,http://www.hia.com.hr
Sportnet,sportnet.hr
Pressedan.hr,www.pressedan.hr
Global,www.globalnovine.eu
Mimladi.hr,http://mimladi.hr
Slatkopedija,www.slatkopedija.hr
Portal Najbolje knjige,www.najboljeknjige.com
Istra24,www.istra24.hr
Glas Grada,www.glasgrada.hr
Libero portal,www.liberoportal.hr
Telegram.hr,www.telegram.hr
Teleskop,https://teleskop.hr
STV web,www.stv.hr
Terracon News,http://apoliticni.hr
Testna EP,
točkanai.hr,https://tockanai.hr
Medjimurski.hr,www.medjimurski.hr
Tribun,www.tribun.hr
News portal Cronika.hr,https://cronika.hr
Totalinfo,http://totalinfo.hr
Radio 808,www.radio808.com
Portal Paraf.hr,www.paraf.hr
Dijalog,www.dijalog.hr
Portal Drava-info,www.drava-info.hr
Autograf.hr,www.autograf.hr
SoundGuardian.com,www.soundguardian.com
Web portal Domoljubnog radija,www.domoljubniradio.hr
Braniteljski portal,www.braniteljski-portal.com
Portal dnevnih novosti,https://portal.braniteljski-forum.com
Laudato.hr,http://laudato.hr
Gorgonija.com,https://gorgonija.com
www.ravnododna.com,www.ravnododna.com
Autorizirano.hr,https://www.autorizirano.hr
Slavonski portal,www.slavonskiportal.com
Music Box,www.music-box.hr
Kigo.hr,www.kigo.hr
Nemo - časopis za kulturu i druŔtvo,https://nemo-casopis.com
Marko Polo Sport .net,www.markopolosport.net
Jaska.hr,www.jaska.hr
MURALIST,https://muralist.hr
nogometplus.net,www.nogometplus.net
Portal Objektiv,www.objektivno.hr
OBRIS - Obrana i sigurnost,https://obris.org
PRglas,www.prglas.com
Web portal Radio Prkos Nova GradiŔka,www.radioprkos.hr
KRIŽEVCI.INFO ā€“ nezavisni portal grada,www.krizevci.info 
PANOPTICUM,www.panopticum.hr
OgulinEU,www.ogulin.eu
www.pogledaj.to,www.pogledaj.to
Priznajem.hr,www.priznajem.hr
Radio Student,www.radiostudent.hr
Identitet.hr,https://identitet.hr/
"Domoljubni portal Udruge ""Crne mambe""",http://crnemambe.hr
ZG express,http://zgexpress.net
Slobodni Filozofski,www.slobodnifilozofski.com
Sound Report,www.sound-report.com
Ziher.hr,www.ziher.hr
LIKEmetkovic,https://likemetkovic.hr/
Frendica.online,https://frendica.online
narod.hr,www.uimeobitelji.net
ValpovŔtina.info,www.valpovstina.info
Promise.hr,http://promise.hr/
OsijekExpress.com,www.osijekexpress.com
Portal za nacionalne manjine RH,https://nacionalnemanjine.hr/
H-alter,www.h-alter.org 
Portal PožeŔki vodič,www.pozeskivodic.com
Sve za pet,https://svezapet.hr/
Primorski Hrvat,www.primorskihrvat.hr
TRIS,www.tris.com.hr
Booksa.hr,www.booksa.hr
plusportal.hr,https://plusportal.hr/
Internetski portal Lupiga.com,www.lupiga.com
Liberal.hr,www.liberal.hr
Dobre priče,www.dobre-price.hr
"Internet portal ""vatrogastvo.hr""",www.vatrogastvo.hr
Vizkultura,http://vizkultura.hr
Internetski portal Biram DOBRO,www.biramdobro.hr
Cro-kultura,www.cro-kultura.com
Splitski portal,www.split.com.hr
Kulturistra - web portal za kulturu Istarske županije,www.kulturistra.hr
Aktiviraj Karlovac!,http://aktivirajkarlovac.net
MojeVrijeme.hr,www.mojevrijeme.hr
Dogadjanja.net,www.dogadjanja.net
Portal za treću dob - Dug život,www.dugzivot.com
sloboda.hr,https://www.sloboda.hr
ZG-MAGAZIN,http://zg-magazin.com.hr 
NISMO SAME,www.nismosame.com
Bilten,www.bilten.org
Filmovi.hr,www.filmovi.hr
Kultura u Zagrebu,www.kulturauzagrebu.hr
ArtCaffe,www.artcaffe.eu
IN-PORTAL.HR,www.in-portal.hr
Hrvatska danas,www.hrvatska-danas.com
Vinkulja.hr,www.vinkulja.hr
Varaždinske vijesti,www.varazdinske-vijesti.hr
Poslovni.hr,www.poslovni.hr
Vecernji.hr,http://www.vecernji.hr  
Dubrovnikpress,http://www.dubrovnikpress.hr 
Južni,https://juzni.hr/
Vidi.hr,www.vidi.hr 
Eivanec.com,www.eivanec.com
Sjeverni.info,www.sjeverni.info
Lokalne vijesti,www.lokalnevijesti.hr
Vitamini.hr,https://vitamini.hr
VODNJANSKI ĐIR,www.vodnjanski.info
Adria.fun,https://adria.fun
Media Daily,www.mediadaily.biz
Regionalni.hr,https://regionalni.hr/ 
Vžaktualno.hr,www.vzaktualno.hr
Svijet.hr,https://www.svijet.hr/ 
osijek031.com,https://www.osijek031.com/
Medias.hr,https://medias.hr
Zadarski tjednik Plus,www.zadarskitjednik.hr
Beli Zagreb Grad,https://belizagrebgrad.com.hr
Zagorje.com,www.zagorje.com
Zagorje International,www.zagorje-international.hr
Srbi.hr,www.srbi.hr
Žene i novac,www.zeneinovac.com
zaposlena,www.zaposlena.hr
Mancave.hr - tvoj online brlog,www.mancave.hr
Žene u Domovinskom ratu,https://zene-domovinski-rat.hr/
zupskiportal.hr,www.zupskiportal.hr
1 Like

Meni je pomoglo i ovo hrportali.com